DOKK


 
2856 szerző 39911 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Bátai Tibor 10 órája
Zima István 10 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 11 órája
Tamási József 11 órája
Doktor Virág 11 órája
Horváth Tivadar 14 órája
Debreczeny György 15 órája
Veres Mária 16 órája
DOKK_FAQ 2 napja
Burai Katalin 2 napja
Ötvös Németh Edit 3 napja
Ur Attila 3 napja
Szilasi Katalin 4 napja
Valyon László 4 napja
Bak Rita 4 napja
Mórotz Krisztina 5 napja
Francesco de Orellana 5 napja
Szakállas Zsolt 5 napja
Szőke Imre 6 napja
Pintér Ferenc 7 napja
FRISS NAPLÓK

 szilvakék 1 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 2 napja
Hetedíziglen 4 napja
ELKÉPZELHETŐ 4 napja
Tiszta gyermekek naplója 7 napja
Baltazar 8 napja
Minimal Planet 8 napja
négysorosok 8 napja
Janus naplója 10 napja
Gyurcsi 10 napja
Macska 11 napja
az univerzum szélén 11 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 11 napja
Etzel Mark Bartfelder 14 napja
Metz-Művek 14 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Hétköznapi Tragédiák
Legutóbbi olvasó: 2026-06-23 12:25 Összes olvasás: 13923

Korábbi hozzászólások:  
6. [tulajdonos]: Újra itthon2006-08-11 14:08
Most újra itthon, ugyanis eddig Szegeden voltam a barátnőmnél.

Ma semmi különös nem történt, de este jelenésem van.Tamással megyek moziba megnézni a Ház a tónál c. filmet.

5. [tulajdonos]: Az esélyes2006-08-10 15:29
Milyen feledékeny vagyok, hogy róla nem is meséltem.
M.-ről.

Mert hiába van itt az anonim- lelkem, aki kitölti az életem, az ő iránta érzett szerelem egy tenger békés hullámzásához hasonlít.

De M. ő más.
Mint a tűz, úgy éget.Imádom őt a jókedvéért, a fesztelenségéért, és mert benne is megvan az a férfias gyönyörűség.
De nem igazán lehetnénk együtt, mert egy helyre járunk, és hát házi nyúlra nem lövünk.De most mégis....
Ugyanis az imént hívott el egy fesztiválra.
Annyira boldog vagyok!
Vele tudnék élni...


Kitérő:
A félreértések elkerülése végett, nekem gondolnom kell a jövőmre.S mivel anonim - lélekkel nem lehetek együtt, ezért szeretnék túllépni rajta.Remélem M. segít benne...

4. [tulajdonos]: A kapcsolat2006-08-10 15:21
Most van egy állandó kapcsolatom, aminek mégse örülök.Pedig erre vágytam, hogy őrülten szeressenek meg ilyesmi felhevült érzelmek, de így, hogy most itt vagyok, inkább teher semmint boldogság.

Mintha aranyozott kalitkában élnék, és fuldoklok Tamás szerelmétől.De nem hagyhatom ott mert tartozom neki, és nem tudom megadni.

3. [tulajdonos]: Szeretők2006-08-10 14:39
Nos körübelül 3 hónapja van egy állandó, aki szintén nagyon rendes és különleges egyéniség.Nevezzük mondjuk Andrásnak.
Azért szeretek vele lenni, mert a mi kapcsolatunk kötetlen.Nem kell, hogy szeressem, ami az én állapotomban nagyon nagy jelentősége van, hiszen és már mást szeretek.
Ő nem várja el, hogy szeressem és égessen a belső tűz.
Mások áltan szenvtelennek tűnök, akinek vetekszik a hűvössége egy angol ladyével.

De amikor a szerelmemmel vagyok, akinek szándékosan nem adtam nevet, legyen csak ilyen anonim lélek, nos ha vele vagyok, akkor a világ kifordul magából.Elég ha ő tudja, hogy képes vagyok szeretni.

De mivel András nem Pesti, hanem 220 km-rel arrébb lakik, így vele csak havonta tudok találkozni egy szerelmi légyott erejéig.Így van nekem Péter.
Őróla majd később...:)

2. [tulajdonos]: A Szerelem2006-08-10 14:20
Aztán megismertem valakit.Aki más volt mint a többi.
Kezdettől fogva szerettük egymást.Gyönyörben úsztak a napok és minden meseszerű volt.
Nem számított se a külső, se kor.(pedig a korkülönbség igen nagy)
Ő a Fény az életemben amely felemelt és elfeledtette velem a sok fájdalmat és csalódást.
De ő az, aki tönkreteszi mégis az életem.
Hisz neki már van családja, és nem hagyhatja ott őket.Különben is a társadalom is ellene lenne a mi kapcsolatunknak.
Nekem nem lehet mostmár igazi kapcsolatom.
Szeretőként fogom leélni hátralevő életem.

1. [tulajdonos]: A Kezdet2006-08-10 14:06
Úgy egy éve történt hogy felkerültem Pestre.Minden új volt, idegen és más, de mégis vonzó, mint ahogy általában az új dolgok.
Sosem voltam szerencsés, ami a szerelmi életemet és egyebeket illeti.
(A neveket a diszkréció édekében megváltoztatom)

Akkor in medias res:

Meg van az új lakás, a legjobb helyen, a Parlament környékén.Anyámmal egy régi barátnőjével(Éva) béreljük közösen a lakást.
Éva szeretett szórakozni járni és nem létező pénzét olyan emberekre költeni akik nem érdemlik meg.Szeretett egy kicsit tékozolni.

Bár életem vígam folyt, a sulimban elfogadtak és szerettek, már volt egy barátom is akit nagyon szerettem(bár ő annál kevésbé).
Bár tudom férfiakra nem szokás mondani, de vegyük most a szavak maszkulinos jelentését, de ő volt a z akiben megtestesült a báj és a gyönyörűség.
Csodálatos ember volt.Szinte magával ragadott természetének vidámsága és könnyedsége.
28 nap után mégis szakított velem.Nem szeretett és nem akart tovább hazudni nekem.
Azt mondta, hogy szerelem nélkül nem lehet valakit megölelni és megcsókolni.Nem hittem neki, de később kénytelen kelletlem rávezetett a sors az ő igazára.

Miután szakítottunk, nem sokkal jött egy igen tetemes villanyszámla, aminek oka a sok Éva által szervezett baráti összejövetelek és a figyelmetlensége miszerint örökké égette a villanyt.
Anyám és Éva csúnyán összvesztek.
Komoly sérülések keletkeztek minkét fél részéről.Nemcsak testi, hanem lelki is.

Éva teljesen maga alatt volt, és én nem is tudom miért de az ő pártját fogtam.Nagyon aggódtam érte.Néhány hét múlva a halál torkából "mentettem meg" , ugyanis nem igazán örült neki.Csak hónapok múlva jött rendben.Azóta egyfajta nihilben van, melyből néha lép csak ki.Szánalmas látni egy ember pusztulását...

Utána anyámmal elköltöztünk és én nem találkoztam Évával kb.:3 hónapig.Tanultam, ugyanis bukásra álltam.
(De hiába, mert meghúztak)
És közben egyre csak süllyedtem...


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-24 20:39   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-24 20:22   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-24 20:19   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-24 20:00   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-24 19:36   új fórumbejegyzés: Jusztin-Horváth Dorottya
2026-06-24 19:27   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-24 19:16   új fórumbejegyzés: Doktor Virág
2026-06-24 16:49   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-24 16:38   új fórumbejegyzés: Horváth Tivadar
2026-06-24 15:10   Új fórumbejegyzés: Horváth Tivadar