NAPLÓK: Hetedíziglen
Legutóbbi olvasó: 2026-06-26 18:16 Összes olvasás: 491573Olvasói hozzászólások nélkül| 7728. | Szilasi K.: vers | 2025-05-16 20:19 |
Szilasi K.
Nincs ott semmi
Vérző csillagoktól piroslik az este, csontkemény most a föld, szikrát vet a léptem. Összekulcsolt kezek merednek az égre, azt hiszik, gyönyörű, azt hiszik, hogy Éden. Királyának hódol így az alattvaló, pedig nincs ott semmi, nincsen ottan senki - Nem jön onnan vigasz, a csönd árulkodó, magunkra maradva kell valahogy élni. |
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!