NAPLÓK: Baltazar
Legutóbbi olvasó: 2025-03-31 23:31 Összes olvasás: 595234Olvasói hozzászólások nélkül5891. | karaffagye: egyet ért | [tulajdonos]: antológia | 2025-03-26 16:07 |
Kedves Baltazar!
Szinte minden mondatoddal egyetértek. A megjegyzéseidre nem reagálok, bár a demokráciát én sem látom a Dokkon.
Az viszont sajnálattal tölt el, hogy te ezt írtad: """""A főszerkesztő úrnak van két magyar hangja. Általában Busznyák Imréé ez a szerep, ezúttal Pálóczi Antal vállalta ezt magára, tőle tudjuk, hogy az elmúlt öt év terméséből válogatott Köves István.""""" - és erre ilyen választ kaptál: """""Filip Tamás vállalhatna egérirtást is, hozott szalonnával, mert csak rá kéne kennie mérgező epeváladákát, s a hatás biztosan nem maradna el.
Kirúgat a Dokk-ból, félévre, elvakult túlérzékenységből (s egyben belekényszerítve a felelőtlen és hátsó gondolattal terhelt „oroszlántulajdonost” egy kétes kimenetelű jogvitába), majd merészel a szájára venni a sunnyogva készült Dokk-antológiával kapcsolatban, amelynek előzetes „megvitatására” pont abban a félévben kellett – és lehetett volna – sort keríteni, míg én a saját tulajdonú „Dokk-omból” ki voltam zárva. Ez arcátlanság."""""
Remélem, a Dokk másik két tulajdonosa ismét meglátja, hogy a harmadik társuk épp (és) ismét téged támad nemtelen módon, holott csak a nevét említetted meg mindenféle jelző nélkül.
Remélem a Dokk másik két tulajdonosa moderálja és ismét meginti/figyelmezteti harmadik társukat, mert a Dokk esetében a tulajdonjog nem ruházza fel a résztulajdonost arra, hogy a Dokkot használó költőket zaklassa, szidja és szapulja. Főleg nem ha azzal a költővel nincs is egy súlycsoportban, és a tudása sem akkora.
Együttérzéssel: karaffagyé |
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!