Vagyok: ne akard..


 
2856 szerző 39908 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
Tamási József: Ferike
FRISS FÓRUMOK

DOKK_FAQ 32 mp
Zima István 2 órája
Burai Katalin 2 órája
Tamási József 2 órája
Bátai Tibor 21 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 21 órája
Ötvös Németh Edit 23 órája
Ur Attila 1 napja
Veres Mária 1 napja
Szilasi Katalin 1 napja
Horváth Tivadar 2 napja
Valyon László 2 napja
Bak Rita 2 napja
Mórotz Krisztina 2 napja
Francesco de Orellana 3 napja
Szakállas Zsolt 3 napja
Szőke Imre 3 napja
Pintér Ferenc 5 napja
Konta Ildikó 5 napja
Kránicz Szilvia 5 napja
FRISS NAPLÓK

 szilvakék 17 órája
Hetedíziglen 1 napja
ELKÉPZELHETŐ 2 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 3 napja
Tiszta gyermekek naplója 4 napja
Baltazar 5 napja
Minimal Planet 5 napja
négysorosok 6 napja
Janus naplója 8 napja
Gyurcsi 8 napja
Macska 8 napja
az univerzum szélén 8 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 9 napja
Etzel Mark Bartfelder 12 napja
Metz-Művek 12 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Vagyok
Legutóbbi olvasó: 2026-06-22 16:04 Összes olvasás: 2453

Korábbi hozzászólások:  
9. [tulajdonos]: ne akard.. 2023-02-05 08:51
Irok pár sort, hogy végre megértsd, hogy nem akarok írni, a Dokkra meg főleg nem. Mást választottam.
Nem hülyültem meg, de tegnap azt írtam vissza neked, hogy oké írok. Épp letettem egy könyvet és a könyv mondatai még bennem voltak. NEM. Szóval ezt miért nem lehet megérteni? Azt hiszi itt mindenki, hogy ezt direkt csinálom. Kezdjük azzal, hogy vissza sem akartam jönni. Ha jót akarsz akkor nagyon rosszul akarsz jót. Ráadásul semmit nem tudsz rólam mi és mik voltak velem, milyenek az érzéseim. Ne csak az, hogy gyere vissza és írj, úgy nem lehet! Három év 6 hónap után emberileg közeledtem volna, na most írd le mit gondolsz a világról , róla, milyennek látsz, egyáltalán
milyennek látod ezt azt az embert pár tanácsot adok, hogy hozzá hogy közeledj! Aztán de csak aztán mehet a meló. Lassan.. Mi is változtunk. Te is.. Ahogy a börtönből kijön valaki aki tényleg ölt..
Ja a faluban egy emberölés miatt likvidáltak 10 évre valakit.. Ez megint bennem lesz.. A bíráim voltatok.



Istennel zsarolni vétek .. Én sem zavarlak ki néha a mínuszba egy Napfelkeltéért, hogy azt fotózd le.
Festeni is tanulok. Nem adok a kezedbe ecsetet. Egyszerűen nem érem fel ésszel azt, hogy ha nem
akarok írni,azt miért nem tehetném?

Ha arra gondolok, hogy írok nektek csetbe és még
csak nem is válaszoltok ..Vagy esetleg úgy, hogy én azt nem teszem zsebre, akkor miért
jöjjek vissza közétek? Igen, ez is benne van a pakliban, és ezt sem tudja a másik a harmadik.

Kényelmetlen nektek is , ha itt vagyok, igaz?

Főleg úgy ha nem érted meg azt, hogy de van aki le akarja tenni a "hangszerét " össze akarja törni, a
gondolatait. 3 év 6 hónap sokkja kellett ehhez?

Isten legyen irgalmas a Dokkhoz.. Próbáltam közeledni felétek, de azt éreztem, hogy sem ti nem
vagytok őszinték én is meggondoltam minden szavam. Nagyszerű volt találkozni régi, nagyon régi
Dokkosokkal, olyanokkal is akik nem írnak lapokba hanem maguknak festenek és írnak.. A másik
az, hogy annak idején egyet vártam, egy mondatot, hogy hibáztunk bocs, vissza tudsz jönni
közénk? Mert ha nem, akkor ne tedd, vagy verssel próbáld meg ha rosszul is akkor kapsz pár szót.
Örökké, hogy gyere vissza és írj, ez irodalmi portál.

Ez bosszú, hogy ne tudjak eltépődni innen? Ezer és ezer
gondolat lefutott bennem.. 10 perc csetelés egy telefon , hogy vagy azóta.. nem.


Nem az a fontos, hogy én írjak, vagy jó író legyek, hanem az a fontos, hogy jól érezzem magam,
hogy nevessek.

NE FELEDD : BÁNTOTTÁL

MÉG MINDIG EZT KAPOM.

MÉG MINDIG.

Meg nem azzal kell kezdeni, hogy felgyújtottad a házat, és azért dobott el a szülőd?

Párbeszéddel..













Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-22 14:30   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-22 14:20   új fórumbejegyzés: Burai Katalin
2026-06-22 13:59   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-22 12:59       ÚJ bírálandokk-VERS: Tamási József összeégve
2026-06-22 09:09       ÚJ bírálandokk-VERS: Szakállas Zsolt maradj máig.
2026-06-22 08:29       ÚJ bírálandokk-VERS: Tamási József thrash metal
2026-06-21 23:10   Napló: szilvakék
2026-06-21 22:00       ÚJ bírálandokk-VERS: Horváth Tivadar Ha levetném...
2026-06-21 19:47   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-21 19:17   Új fórumbejegyzés: Bátai Tibor