DOKK


 
2856 szerző 39912 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Nagyító 2 perce
Pintér Ferenc 1 órája
Veres Mária 1 órája
Francesco de Orellana 2 órája
Bátai Tibor 2 órája
Zima István 3 órája
DOKK_FAQ 14 órája
Szilasi Katalin 19 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Tamási József 1 napja
Doktor Virág 1 napja
Horváth Tivadar 1 napja
Debreczeny György 1 napja
Burai Katalin 3 napja
Ötvös Németh Edit 4 napja
Ur Attila 5 napja
Valyon László 5 napja
Bak Rita 5 napja
Mórotz Krisztina 6 napja
Szakállas Zsolt 7 napja
FRISS NAPLÓK

 Conquistadores 4 órája
Tiszta gyermekek naplója 1 napja
szilvakék 2 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 3 napja
Hetedíziglen 5 napja
ELKÉPZELHETŐ 5 napja
Baltazar 9 napja
Minimal Planet 9 napja
négysorosok 9 napja
Janus naplója 11 napja
Gyurcsi 12 napja
Macska 12 napja
az univerzum szélén 12 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 13 napja
Etzel Mark Bartfelder 16 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Be inspired!
Legutóbbi olvasó: 2026-06-25 23:18 Összes olvasás: 1568

Korábbi hozzászólások:  
2. [tulajdonos]: Előszülinap2016-03-14 17:51
Holnapután lesz a szülinapom, de a családdal ma ünnepeltük. Fodrásznál is voltam, és most jobban érzem magam. Az exem két nap múlva visszajön a városba, és nála töltök egy-két napot. Bevallom, tegnap stabilabbnak éreztem magam érzelmileg. Ma elkezdett frusztrálni, hogy ha majd visszamegyek dolgozni, hogy fogom bírni a hétköznapokat. Pedig szeretem a munkám, és a kollégáimat, főnökeimet is. Na meg persze azt is, hogy hónap elején fizetést kapok. Azt hiszem, nem kellene ennyit agyalnom. Pont tegnap írtam arról, hogy mindig csak az adott nappal foglalkozzunk. Ma pedig semmi más dolgom nincs, mint jól érezni magam.
Elgondolkodtam azon, hogy vajon ismerkednem kellene-e más férfiakkal? Lehet, hogy jót tenne, de nem érzem magam késznek rá. Ahhoz el kellene engednem az exemet. De az is igaz, hogy fiatal vagyok ahhoz, hogy egy nem működő kapcsolatban elássam magam. Ezen sem fogok görcsölni, az nem vezetne semmi jóra, az életem majd alakul. Mindenesetre azért még senki nem vethet rám követ, ha esetleg elkezdek másokkal beszélgetni.

1. [tulajdonos]: Csak a mával foglalkozz!2016-03-13 15:12
A legfontosabb tanítás, amit kaptam az életben, az, hogy mindig csak a mai nappal foglalkozzam, a mából hozzam ki a maximumot, ma hozzak jó döntéseket. Ha pedig sikerül a mai napot jó érzéssel eltölteni, az kihatással van a jövőre. De nem szabad aggódni a holnap miatt, hiszen a mai nap is éppen elég kihívást tartogat.
Mint minden embernek, nekem is vannak hibáim, elég sok. Ezek közül az egyik legmeghatározóbb az, hogy túlságosan is a szokásaim rabja vagyok. Hajlamos vagyok rutinszerűen élni, és nehezen változtatok dolgokon. Ez összefügg azzal, hogy így ritkán lelkesedek. Ezen mindenképpen változtatni szeretnék, hiszen nagyon fontos, hogy minden nap rácsodálkozzunk a világra, és minden nap találjunk valamit, ami örömmel tölt el bennünket. Ez gyakran a hétköznapok mókuskerekében nehezen kivitelezhető, de érdemes minden nap legalább egy rövid ideig olyan tevékenységet végezni, amit szeretünk. Az én életemben ilyen például az olvasás. Legtöbbször nem regényeket olvasok, hanem önismereti könyveket, hiszen szeretek tanulni, és fontosnak tartom, hogy az ember megismerje önmagát, és megtanulja minél jobban kezelni az érzelmeit. Nekem még rengeteget kell tanulnom, de ezt nem veszem véresen komolyan. A legfontosabb, hogy élvezzem az életet! :)


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-26 12:26   NAGYÍTÓ /Valyon László:BIZONYTALAN/
2026-06-26 11:08   NAGYÍTÓ /Siska Péter:Aktuális nagyítás/
2026-06-26 11:06   új fórumbejegyzés: Pintér Ferenc
2026-06-26 11:06   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 10:51   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 10:08   új fórumbejegyzés: Francesco de Orellana
2026-06-26 10:07   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-26 10:02   új fórumbejegyzés: Francesco de Orellana
2026-06-26 08:42   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-26 08:00   Napló: Conquistadores