DOKK


 
2856 szerző 39912 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Bátai Tibor 3 órája
DOKK_FAQ 6 órája
Zima István 6 órája
Szilasi Katalin 11 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Tamási József 1 napja
Doktor Virág 1 napja
Horváth Tivadar 1 napja
Debreczeny György 1 napja
Veres Mária 1 napja
Burai Katalin 3 napja
Ötvös Németh Edit 4 napja
Ur Attila 4 napja
Valyon László 5 napja
Bak Rita 5 napja
Mórotz Krisztina 6 napja
Francesco de Orellana 6 napja
Szakállas Zsolt 6 napja
Szőke Imre 7 napja
Pintér Ferenc 8 napja
FRISS NAPLÓK

 Tiszta gyermekek naplója 19 órája
szilvakék 2 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 3 napja
Hetedíziglen 5 napja
ELKÉPZELHETŐ 5 napja
Baltazar 9 napja
Minimal Planet 9 napja
négysorosok 9 napja
Janus naplója 11 napja
Gyurcsi 11 napja
Macska 12 napja
az univerzum szélén 12 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 12 napja
Etzel Mark Bartfelder 15 napja
Metz-Művek 15 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: debbyke
Legutóbbi olvasó: 2026-06-24 15:05 Összes olvasás: 19860

Korábbi hozzászólások:  
Olvasói hozzászólások nélkül
8. csak 1 naplóíró: mi van?2007-05-15 08:56
Történt valami, hogy nem írtál utóbbi időben?

Olvasói hozzászólások nélkül
7. 1 kedves naplóíró: ez lemaradt2007-04-26 14:34
ja igen, ez lemaradt: Pusszancs debbykém: 1 szerelem szilánkjai csaj.
szokásom lehagyni dolgokat

Olvasói hozzászólások nélkül
6. 1 kedves naplóíró: nézd másképp!2007-04-26 14:33
Hát igen. Ez tényleg fáj, tudom, mert végülis ez is gyász. Nekem utána nagyon könnyű volt visszatalálni az addigi életemhez. De hát csak azért már rá voltam kényszerülve. Az élet nem hagy időt a megsemmisülésre, arra késztet, sőt azért rúg seggbe /képletesen értve/ hogy tovább indulj. Majd meglátod, menni fog!

5. [tulajdonos]: Vége2007-04-24 09:40
Hát megtörtént. Vége. Valamikor csak nem fog már fájni a hiánya? Megbántottam.
De jó lenne most hirtelen egy évet ugrani az időben, és nem fájó lélekkel mosolyogni a világra!!!!! Vagy ki tudja, mi lesz egy év múlva? Ennél rosszabb biztos nem lesz. Nem írt még "búcsúzást" sem. :(((((((( Miért ilyenek a pasik? És aki nem ilyen az miért nem kell nekem?

Olvasói hozzászólások nélkül
4. 1 szerelem szilánkja: látod-látod2007-04-23 20:22
látod, mégis rá tudsz másra nézni! És jobb lesz, ha már nem találkoztok rendszeresen, engem is az hozott helyre. 2 hónap alatt jó ha 3szor összefutottam vele. Ma is találkoztam vele, és szétbőgtem magam emiatt, de már nem fáj annyira. Ha rendszeresen találkoznátok, kegyetlenül fájna, hogy nem aállharsz közelebb hozzá, szerintem így, hogy lerázott még jobb talán.

3. [tulajdonos]: Nahát!2007-04-22 20:36
Lehet. :( Ma úgy éreztem, szándékosan nem ír. Talán le akar rázni már:? Akárhányszor adtam neki lehetőséget, hogy lelépjen, mindig visszasírta magát, hogy milyen fontos neki a barátságunk. Most valami történhetett csüt-pénteken, azóta hanyagol. Hát had tegye. Ő dolga, túlélem, sőt jobb is lesz nekem.
Ma voltunk lovagolni, annyira aranyos az a srác...... :)))

Olvasói hozzászólások nélkül
2. 1 szerelem szilánkja: ez annyira tipikus!2007-04-21 17:55
Nem tudom, miért csinálják ezt a pasik! Az enyém is azt hajotta folyton, mennyire szeret, meg milyen jó volt velem! Hát köszönöm! De szerintem egyszerűen csak nem akarják, hogy nagyon szarul essen nekünk a szakítás. Meg szerintem csak biztosítani akarnak arról, hogy szerettek. Csak ebben éppen a múlt idő jele fáj. Az a nyomorult dupla-t. Hát persze, hogy a nővel akar összeköltözni, ez számomra annyira egyértelmű, bár nem ismerem a szitut, csak amennyire te leírtad. 7 hónap szenvedés! Az igen. De legalább már annyi rálátásod van a dologra, hogy nincs rá szükséged, mert tényleg nincs. Egy ilyet bárhol össze tudnál szedni, én azt mondom. Ja, és ez a dolog, hogy másra nem is tudsz nézni, az csak azért van, mert még nem szoktad meg ezt az elkülönülést tőle. De ne aggódj, majd ez is elmúlik idővel. Ez a leglaposabb vigasz, de tényleg így van.

1. [tulajdonos]: Segítség!!!!!!2007-04-21 16:46
Tegnap éjszaka megint nem aludtam semmit. Minden éjjel (7 hónapja) megfogalmazok egy levelet, amelyben közlöm vele, hogy nincs szükségem egy olyan barátra, aki ennyire becsapott és megalázott, és hazudozik, és mással szerelmeskedik, miközben én szeretem. Már el akar költözni is a családjától, a nő miatt. Azt mondja nem miatta, és nem is akar vele összeköltözni, de hiszi a piszi. Valaki nem hagyja ott a 3 gyerekét, a gyönyörű házát, élete munkáját, csapot-papot, hogy egy albérletben egyedül kuksoljon esténként a söre mellett, a semmire várva. Csak nem tudom miért nem enged el? Mert nem enged. Magához köt. Folyton kedves, és emlegeti milyen jó volt együtt a sex, és tényleg az volt. Annyira, hogy másra sem bírok azóta sem nézni, nem kívánok senki mást, csak őt. Van ennek értelme? Valaki elmondja mi van itt?


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-26 01:01   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-25 23:14   Új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-25 22:28   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-25 22:23   Új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-25 21:01   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-25 19:44   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-25 16:46   új fórumbejegyzés: Szilasi Katalin
2026-06-25 16:27   Új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-25 12:47   új fórumbejegyzés: Szilasi Katalin
2026-06-25 08:58   Napló: Tiszta gyermekek naplója