| KIEMELT AJÁNLATUNK |  |

| Új maradandokkok |  |

| Prózák |  |

| FRISS FÓRUMOK |  |

| FRISS NAPLÓK |  |

| VERSKERESő |  |

| SZERZőKERESő |  |

| FÓRUMKERESő |  |

|
NAPLÓK: Hetedíziglen Legutóbbi olvasó: 2026-01-21 01:51 Összes olvasás: 439937| 8074. | [tulajdonos]: játék | 2026-01-20 06:02 | Úgy látom megvagyunk. Megfejtés nem érkezett.
Gratulálok mindenkinek, nehezen tudtam választani.
Most Laura lett a nyertes.
Köszönöm, hogy voltatok és a szavazatokat! :)))
A megfejtés:
Rupi Kaur inspiráció
kis költőm úgy látom minél több szót írsz le annál inkább hiszed hogy tényleg te írod őket miből gondolod hogy te írányítasz hát nem úgy törtek elő belőled a szavak már elsőre is csak úgy özönlöttek engedély nélkül most meg próbálod munkára fogni őket de a mágia nem így halad a kapkodásod megfojtja a benned formálódó mesterműveket a te dolgod hogy jelen légy a folyamatnál légy türelmes és ha eljön az idő az univerzum megint fel fog használni
1. Kránitz Laura Szavazott: Moha 1 p Edit 0.5 p egyes szám második személy
türelmes ha voltam a sem/miből soha nem tanultam összeraktalak alapja a házi- mágia ha megmozdulnál kettészakadna
már nem az a lényeg hogy tényleg én legjobban tudod
Téged
2. Szilasi Katalin - Szavazott Laura:0.5 p Edit 0.5 p Tűnődő
Miből merít türelmet most az ég? A kárhozat csak mágia talán? Hová jutunk, ha tényleges a vég? Van-e némi megtisztulás? Talány. Te sem tudod, mit senki nem tud még, hogy óriás az ember vagy parány.
3. Francesco de Orellana picit hisztis
miből készül a mágia ma reggel amíg nem tudod türelmes legyél legalább te ha nekem már nem megy
4. Ötvös Németh Edit-Szavazott: Fran 1 p Kati 1 p már nem
már nem akarok türelmes lenni de tényleg miből nyernék békét ? a mágia felemészt
5. Moha- Szavazott: Laura 0.5 p Gurtni
Felhúznám a redőnyt, megszokott mozdulat koppanva zuhan le, a gurtni elszakadt. Elmormolok halkan egynéhány basszakit - alszik még a család - ráadásul a szakit csak nyolckor hívhatom (légy türelmes, tényleg!) mert mire ideér, minimum egy hét lesz. Most ébred a nap, de sötét a nappali, - egy vagyont fog kérni, már ha jön, a pali - s ha lenne is miből fizetni a cehhet törvény mondja ki, hogy ez még csak a kezdet. Társas lény a baj, (az ördögöt ne fesd fel!) várjak össze hármat, és úgy hívjak mester? Hát éljek így, homályban, új csapásra várva reszketve figyeljek mosógépre, zárra? Porszívó, konvektor időzített bomba beázást keresve nézzek a plafonra? Szorongó képzetek: bunkó mi fejbevert mért kellett rángatnom nekem a hevedert? Mért nem maradhatott éjszaka felhúzva minek leengedni, ha fel kell húzni újra? Így kéne, úgy kéne, kellet vón, kellene rángatnak engem is, feszülnék ellene, kis gurtnim elszakadt (zuhanj, te, pária!) nem javít engem meg se mester, se mágia.
| |
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak. Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
|
|
|