NAPLÓK: ELKÉPZELHETŐ
Legutóbbi olvasó: 2026-06-28 05:34 Összes olvasás: 55796| 429. | [tulajdonos]: johnny B good | 2026-06-27 17:57 |
Magyarok! Hallgassátok Koppány vezért! Nem, dukátusból és vármegyékből, az új hatalmi harcban hallgassátok Magyarország miniszterelnökének expozéját. Bóduljatok népmasszázzsal egybekötött retorikán! Nem, magyarok figyeljetek egy picit. Tudjátok milyen boldog országban élni? Ahol munka és magánélet egyensúlya valóság. Elvégre nem azért élünk, hogy dolgozhassunk, hanem mert élni jó. Bár most csöppet sem röhejes, sőt nekünk ígérni kell, hogy repülőrajt, kanyarban előzés, Ígéretes jövő, jövőre. Jövőre a boldogság mérés is szórakoztató lesz. És számíthat vezetett vezetőre, egymásra, magas társadalmi bizalom, közösségi kohézió. Jövőre. Kivetjük a középkori dogmát, jövőre nevetünk a gyomorgörcsre és közpénzből intézményes népbutítóra, jövőre fluoreszkáló távol lesz a modernkori rablás. Magyarok! Hallgassátok Koppány urat! Ő már nép-nemzeti keresztény-konzervatív csüngő liberális szivárvány-zsinór-mentés populista. Ő már nem mondja, hogy neki Magyar- ország az első. Ő nem manipulátor, de szigorú és következetes. Törvény előtti egyenlőség! Ő már nem vakít és nem fej levág még oly’ kritikus esetekben sem, hogy ki pedofil és ki homo, tudja, hogy nem minden korrupció lopás és a közjó valamennyiünké, annak jövőbeli értékével együtt. Megelégszik azzal, ami az övé és tudja nektek mi jár. A lakhatási, megélhetési köz-rosszból oroszlánrészt vállal. Mindenkori szegénységi küszöbbel az államfő reprezentációs keretét összeveti önmarcangolásig. Kövessétek! (Anyám tizenhat éve halott, tizenhat éve magyarázom neki, miért hagytam ott az országot, ahol szült.) |
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!