DOKK


 
2856 szerző 39912 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Nagyító 6 perce
Pintér Ferenc 1 órája
Veres Mária 1 órája
Francesco de Orellana 2 órája
Bátai Tibor 2 órája
Zima István 3 órája
DOKK_FAQ 14 órája
Szilasi Katalin 19 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Tamási József 1 napja
Doktor Virág 1 napja
Horváth Tivadar 1 napja
Debreczeny György 1 napja
Burai Katalin 3 napja
Ötvös Németh Edit 4 napja
Ur Attila 5 napja
Valyon László 5 napja
Bak Rita 5 napja
Mórotz Krisztina 6 napja
Szakállas Zsolt 7 napja
FRISS NAPLÓK

 Conquistadores 4 órája
Tiszta gyermekek naplója 1 napja
szilvakék 2 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 3 napja
Hetedíziglen 5 napja
ELKÉPZELHETŐ 5 napja
Baltazar 9 napja
Minimal Planet 9 napja
négysorosok 9 napja
Janus naplója 11 napja
Gyurcsi 12 napja
Macska 12 napja
az univerzum szélén 12 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 13 napja
Etzel Mark Bartfelder 16 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Besenyő Pista bácsi monológok
Legutóbbi olvasó: 2026-06-26 11:35 Összes olvasás: 4304

Korábbi hozzászólások:  
Olvasói hozzászólások nélkül
5. gèzuka: :)2018-04-21 20:11
:)))

Olvasói hozzászólások nélkül
4. Frady Endre: pót ló hiány[tulajdonos]: hiánypótló2018-01-24 11:06
Pedig nagy a hiány pót lóból. Szegény Overdose-t sem sikerült helyettesíteni.

3. [tulajdonos]: hiánypótló2018-01-24 09:45
Jónapot! Na, mivan? Semmi? Az is valami kérem! Hát nem? Hát de! Na, ugye, már megint igazam van! Hát kérem, én Besenyő MNYKÉ István, azaz Besenyő Magyar Nyelvből Kiválóan Érettségizett István aki vagyok, elmondom kérem, hogy naon sok hülyeséget hallok manapság. Például az újságosnál az egyik lapra azt mondta nekem az eladó, hogy ez hiánypótló! Hát noooormális? A hiányt azt nem kell pótolni kérem, mert épp az a cél, hogy ne hiány legyen, hanem valami legyen! Hát nem? Hát de! Megint igazam van. Nokérem. Van egy nagy hiány (kezeivel kört formálva mutatja). Képzeljék el, ez már önmagában is egy nagy probléma kérem, nem kell azt pótolni! Meg hogy is pótolhatnánk a hiányt, amikor az nem van. A valamiből kérem nem lehet nem vant pótolni! Egyszerűen lehetetlen kérem, mert mi van, az nem nincs! Ami meg nem nincs, az nem is hinyozhat kérem! Na, jónapot!

Olvasói hozzászólások nélkül
2. Frady Endre: Besenyő GyBJ István[tulajdonos]: Első lecsapás: Biorémleves2018-01-16 13:15
Annyit megjegyeznék, hogy a monológjaiban az ilyen részek:
"Én, GyBJBI, azaz Gyakran Bevásárolni Járó Besenyő István, aki vagyok"
valójában úgy hangzanak el, hogy:
"Én, Besenyő GyBJ István, azaz Besenyő Gyakran Bevásárolni Járó István, aki vagyok"
Amúgy ettől a részletkérdéstől eltekintve zseniális! :)))

1. [tulajdonos]: Első lecsapás: Biorémleves2018-01-16 12:02
https://www.facebook.com/laarandras/photos/a.10152540566133991.1073741860.173059183990/10155783017228991/?type=3


Nakérem! Én, GyBJBI, azaz Gyakran Bevásárolni Járó Besenyő István aki vagyok mondom, hogy az emberi hülyeség határtalan! Ezért kerítést sem lehet köré húzni! Hátnem? Hátde! Nakérem! Épp vásárolgatok, s elém ugrik egy tábla, amin az áll, hogy NATURE BIORÉMLEVES PARAD 999 ft. Úgy megijedtem kérem, hogy lenyeltem a fényképezőgépemet (de erről majd később beszélünk), a fentebbi kép drága kicsi buta lányom Evetke okostelefonjával készült. Naszóval! Mi az hogy BIORÉMLEVES? Háát nooooormális? A rémekből nem készítünk levest kérem, mert az naon nem jó! Úgyis mondhatnám, hogy az naon rossz! A rém nem alkalmas arra, hogy leves legyen! Nem mondom, ha egy jó szaftos sztéket, vagy egy pörköltet készítünk belőle.... de leves? Hááát noooormális? A rém ízét elrontja, ha híg lébe tesszük, ezt még a kezdő háziasszonyok is tudják. Talán még Maaargit is, mert valamikor már mondtam neki! Az meg hogy BIO a szerencsétlen, csak ront a helyzeten! A BIORÉM kéremszépen naon értékes valami! Tudom, hogy már régen is készítettek belőle ezt-azt, például katonáéknál mindenki utálta a MÁJRÉM-et. Ugye? Emlékszik? Höhöhö... Én is. És kérem, a BIORÉM májrém készítésére sem alkalmas! És FRANCIARÉMES készítésére sem! Csak a húsa jó, a belsőségeitől tartózkodjunk, kérem! A BIORÉMLEVES evolúciós zsákutca, ezt tessék megérteni kérem! És ha már a tábláról beszélünk, akkor én, MNYKÉBI, azaz a Magyar Nyelvből Kitűnően Érettségizett Besenyő István aki vagyok azt is elmondom, hogy ezt a táblát nem magyarok készítették. Mert ha magyarok készítették volna, akkor nem azt írják, hogy NATURE! Mertkérem ha úgy írja, hogy NATURE, arról mindenkinek az jut az eszébe, hogy mit túrsz kis Szúcs? Nem túr az kéremszépen semmit! A másik bizonyítékom, hogy nem magyar írta a táblát, az pedig a végére marad, a PARAD. Mi az hogy Parad? Hátkérem ilyen város az egész világon nem van! Leellenőriztem a térképen! Igaz, hogy 1900 előtti térképen, de azóta sem adhatott ilyen hülye nevet egy városnak senki! Hátnem? Hátde! Ellenben, ha azt írta volna táblára a készítője, hogy PARÁD, nem mondom, azt elhiszem, mert egyszer már féltem Parádon, de így kérem csak a parádiakat járatja le ez az illető, merthogy magyar ember BIORÉMLEVES-t nem készít, főleg nem, ha parádi! Ott csak vizet készítenek a leveshez, kérem! Hátnem? Hátde! Nokérem! Amellett a tény mellett sem mehetünk el, hogy ez a BIORÉMLEVES 999 forint! Hát kérem! Mit is jelent ez? Én, MIKÉBI, azaz Matematikából Is Kitűnőre Érettségizett Besenyő István aki vagyok kiszámoltam, hogy ha a kilós ár 16650 forint, akkor ez a leves kérem egy hülyeség! Mert egy óvodásnak sem lenne elég a fél fogára kérem! Hát akkor ez a leves mindösszesen 5,9 dekagramm, ami kérem igen kevés! Mondhatnám, ha viccelni akarnék a levessel, hogy rém kevés! Höhöhö... Igaz, ez az árkalkuláció is mutatja kérem, hogy MIVBI, azaz Mindig Igazam Van Besenyő István aki vagyok most sem mondtam hülyeséget! A BIORÉMLEVES kérem az alapanyag miatt naon drága! Kérem Önöket, ne vegyék! Hátnem? Hátde!! Jónapot!


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-26 12:26   NAGYÍTÓ /Valyon László:BIZONYTALAN/
2026-06-26 11:08   NAGYÍTÓ /Siska Péter:Aktuális nagyítás/
2026-06-26 11:06   új fórumbejegyzés: Pintér Ferenc
2026-06-26 11:06   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 10:51   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 10:08   új fórumbejegyzés: Francesco de Orellana
2026-06-26 10:07   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-26 10:02   új fórumbejegyzés: Francesco de Orellana
2026-06-26 08:42   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-26 08:00   Napló: Conquistadores