NAPLÓK: jelenetek
Legutóbbi olvasó: 2026-06-25 08:17 Összes olvasás: 13544Olvasói hozzászólások nélkül| 4. | Esszéky: T | 2010-09-25 20:24 |
"Vettem is egy esszékötet." Én meg egyszer beültem egy étterembe, az Oktogon, és pörkölt ettem. |
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!