NAPLÓK: Miért nem vittem semmire?
Legutóbbi olvasó: 2026-06-25 13:15 Összes olvasás: 36906| 33. | [tulajdonos]: így is jó | 2011-05-11 12:19 |
Viszik a kötetem, mint a cukrot, megbecsülnek a munkahelyemen, és a szerkesztőségben. Így már jobb? :-)
|
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!