DOKK


 
2856 szerző 39911 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Bátai Tibor 11 órája
Zima István 12 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 12 órája
Tamási József 13 órája
Doktor Virág 13 órája
Horváth Tivadar 15 órája
Debreczeny György 17 órája
Veres Mária 18 órája
DOKK_FAQ 2 napja
Burai Katalin 2 napja
Ötvös Németh Edit 3 napja
Ur Attila 3 napja
Szilasi Katalin 4 napja
Valyon László 4 napja
Bak Rita 4 napja
Mórotz Krisztina 5 napja
Francesco de Orellana 5 napja
Szakállas Zsolt 6 napja
Szőke Imre 6 napja
Pintér Ferenc 7 napja
FRISS NAPLÓK

 szilvakék 1 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 2 napja
Hetedíziglen 4 napja
ELKÉPZELHETŐ 4 napja
Tiszta gyermekek naplója 7 napja
Baltazar 8 napja
Minimal Planet 8 napja
négysorosok 8 napja
Janus naplója 10 napja
Gyurcsi 11 napja
Macska 11 napja
az univerzum szélén 11 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 11 napja
Etzel Mark Bartfelder 14 napja
Metz-Művek 14 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Confusion
Legutóbbi olvasó: 2026-06-25 08:33 Összes olvasás: 31129

Korábbi hozzászólások:  
11. [tulajdonos]: Egy átlagos átlagos nap2004-11-25 18:26
Sehol egy vámpír akível a nyakkiszívást kipróbálhatnám, sehol egy farkasember akivel (akire) vadászhatnék.. Uncsi. Még holtak sincsenek. mi lesz így velem--- meg velünk---akik ezeket az apró egyszerű örööket szeretik?

10. [tulajdonos]: na és?2004-11-17 09:02
Jó akkor nem napló. Na és? Tök mind1!
A lényeg az hogy nem érdekelsz és boldog vagyok. Szóvalo senki sem keserít el.

9. [tulajdonos]: életöröm2004-11-01 18:23
Fari
Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Fari Hehei

8. [tulajdonos]: fari zhanks2004-11-01 17:34
Ari Fari olyan ari... köszi...

7. [tulajdonos]: jólvan2004-10-13 09:01
mostmár semmi közöm hozzá! lépjetek le a naplóimból,ok?! Lopjatok,hazudjatok, csak így tovább!

6. [tulajdonos]: ...2004-09-30 15:24
Hajrá.

5. [tulajdonos]: ! Örültem és gratulálok.2004-09-30 15:23
Légy szíves ne írj többet a naplómba. a sajátodba össze vissza irkálhatsz, de az enyébe ne, kérlek.
Amúgy "ez" nem probléma, hanem te vagy a probléma... Jól van nem szóltam egy szót se. Ha nem szólhatok...
Sajnáljad.

Én örülök hogy kinyílt a szemem.

Ha sose lesz barátom, akkor mi van a Renivel, a Vikivel, a Barbival, Zsófival és Dórival, és a régi Rékával (ugye?) Hát ők kicsodák ha nem barátok?
ennyit már fel se tudsz fogni.Sik szerecsét a Xantushoz, ha neked minden sikerül.
Mert te aztán Tökéletes vagy. menj lopj egy kis pénzt hogy tudjál venni drogot, meg BaCarDit, Tonjuska.

Javára fogsz válni a társadalomnak.

4. [tulajdonos]: Na persze!2004-09-29 21:04
Topnja veled nem kivánok kommunikálni semmilyen módon ezt talán megértheted. Nem tudom ki változott meg de reméltem hogy te igen, de sajnos nem és ez hat is rám (ránk) a barátságunkra ( a volt barátságunkra...)
Ré, ez tényleg nagy kavarodás, de egyet mondok, úgy tűnik nekem nincs szavam több. Van jobb dolgom is mint egy eltévelyedettet irányítani a helyes út felé, nem? Ha a Tonja lopós dög akar lenni legyen. Bánom, de nem tehetek semmit.biztos jól elvagytok. hát csak így tovább! Szomorú hogy hat éven át egy ilyen barátnőm volt. Hallunk még róla. Mind1.Szép jó éjszakát!

>>>Légy boldog, Tonja!

Sikeres leszel a szállodaigazgatásban....

Ré, légy szí bocs de most éppen magam alatt vagyok, (nem miatta)
Bocsáss meg nekem.. Könyörgöm... te vagy az egyetlen..

3. [tulajdonos]: Hát igen? Nem egészen.2004-09-19 15:32
Ray, jössz a szülinapomra? Vagy hamarabb találkozunk-e? "Csak rajtad múlik, lesz-e újabbb folytatás?!" Szóval légy szí és engem is szeressetek, jó,jó, légy szí! Ne csak azokat akiket láttom magato körül? És ne felejtsetek el, mert az nagyon rossz lesz! Könyi! Kér titeket Nyori.

2. [tulajdonos]: Hát..2004-09-15 09:34
Sziasztok!
Szerelmes vagyok ismét és örökkééé!
Bár megint lenne esküvő.. Bár megint lenne balaton... De nem azzzal a hazuggal, hanem csakis Vele, akit P-nek hívunk....

Szerintetek járjak vele? Mert ha még mindig belém van esve akkor nyert ügyem van.. Hajrá esküvők! Asszem a közelben jár suliba... mert láttam az apját erre kószálni! Bárcsak bárcsak bárcsak járhatnék velee.... Találkozni akarok vele!

Szerintem kezdj el járni a Hazuggal, mert megérdemli hogy kihasználja valaki hozzáértő szakember! :) Ez pont jó feladat NEKED, Sk8ergirl!

Rock, szerintem te rockerebb vagy mint más a suliban szóval,... hajrá neked is, meg jó gitározást meg új Leventéket. Vele mi lett? És az Oláh-val? Meg a némethel? írjatok, írjatok! Ha ráérek mert megyek P-zni!


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-24 20:39   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-24 20:22   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-24 20:19   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-24 20:00   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-24 19:36   új fórumbejegyzés: Jusztin-Horváth Dorottya
2026-06-24 19:27   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-24 19:16   új fórumbejegyzés: Doktor Virág
2026-06-24 16:49   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-24 16:38   új fórumbejegyzés: Horváth Tivadar
2026-06-24 15:10   Új fórumbejegyzés: Horváth Tivadar