DOKK


 
2856 szerző 39916 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Debreczeny György: szeret-e engem az a lány
Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Mórotz Krisztina 52 perce
Zima István 3 órája
Szilasi Katalin 6 órája
Tamási József 9 órája
DOKK_FAQ 12 órája
Szakállas Zsolt 13 órája
Veres Mária 1 napja
Debreczeny György 1 napja
Pintér Ferenc 1 napja
Szőke Imre 1 napja
Valyon László 1 napja
Bátai Tibor 1 napja
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Nagyító 1 napja
Francesco de Orellana 1 napja
Doktor Virág 3 napja
Horváth Tivadar 3 napja
Burai Katalin 5 napja
Ötvös Németh Edit 6 napja
Ur Attila 6 napja
FRISS NAPLÓK

 ELKÉPZELHETŐ 6 órája
Macska 22 órája
Conquistadores 1 napja
Tiszta gyermekek naplója 2 napja
szilvakék 3 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 5 napja
Hetedíziglen 7 napja
Baltazar 11 napja
Minimal Planet 11 napja
négysorosok 11 napja
Janus naplója 13 napja
Gyurcsi 13 napja
az univerzum szélén 14 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 14 napja
Etzel Mark Bartfelder 17 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Pálóczi : Káros ideologizálás
Legutóbbi olvasó: 2026-06-27 21:19 Összes olvasás: 86793

Korábbi hozzászólások:  
Olvasói hozzászólások nélkül
136. V.A.: xx?2011-04-13 21:52
Hű, de komoly és felvállalt hozzászólás...szerintem inkább vicc.

Olvasói hozzászólások nélkül
135. xx: xx2011-04-12 12:52
huh de komoly ügy....vicccc

Olvasói hozzászólások nélkül
134. Pálóczi Antal: ECHTE2011-04-09 20:18
Te viszont okos vagy és jószándékú: - egy echte keresztényi lelkületű széplélek.

Olvasói hozzászólások nélkül
133. V.A.: :))))2011-04-09 19:04
Pontosan így gondolom én is, a befeketítő hazugságok sorozatáról, amit csinálsz ás csináltál. Egyébként meg zaklat a fene. Miért is tenném? Az írásaidnak csúfolt vackaid szerintem nagyon gáz (szabad vélemény), szerintem bolond is vagy (szabad vélemény), ezen kívül pedig ráadásként, sajnos, nagyon csúnya is vagy. Tudom, hogy minderről nem tehetsz, de kétlem, hogy egy csekély tehetségű, csúnya valakit kedve lenne bárkinek "zaklatni" :)
Ez van...

Olvasói hozzászólások nélkül
132. Pálóczi Antal: zaklatásod szerintem beteges2011-04-09 17:11
Nem.
Én tudom mit írok és mit beszélek.
A befeketítő hazugság sorozat NEM tartozik a szabad vélemény nyilvánítás körébe.

Olvasói hozzászólások nélkül
131. V.A.: micsoda bátorság :)2011-04-09 13:18
Xy végtelenül bátor lehet, mert ennyire fel meri vállalni a véleményét, köszönöm szépen a nevesített és vakmerő észosztást...innentől kezdve: nem a gerincesek törzse. Ráadásul butuska is tetszik lenni, kérem szépen...hogy kóstolgatják az iskolában? Megverik? Konfrontálódik a többiekkel? Van ilyen, majd egymással fogják lejátszani, mert ismerik egymást. Szerintem nincs is olyan iskolás, akit soha nem vertek meg.
Pálóczi Antal ismeri a Gyerekeimet?
Nem.
Megsértette ismeretlenül a becsületüket?
Igen.
Különben szerintem se lenne érdemes a netviták miatt bíróságosdizni, de ha már itt tartunk, és ilyen karakán fellépéssel kiállsz pálóczi mellett, kérdeztd már meg tőle, hogy miért megy bíróságra jövő pénteken, jó? Ki jelentett fel, kit is?
Egy kis lecke tónikának se árt.

Olvasói hozzászólások nélkül
130. x: y2011-04-09 12:40
VA -nak csak annyit, ha majd az iskolába a gyerekeit oltogatják esetleg megverik kihasználják átverik...csukassa az egész brancsot börtönbe....egyébként is az internet a szabad vélemny nyílvánítás helye, semmiért nem lehet szinte perelni...jó lenne felnőni....egyébként meg ha nem tetszik a Palóczi személye, mentalitása, nem kell vele szóba állni...de valamiért vonz téged a konfliktus látom..ébresztő és béke

Olvasói hozzászólások nélkül
129. V.A.: :)))2011-04-09 12:29
Vívómozdulattal? Ha nálad ez azt jelenti, hogy rontod a becsületüket...persze, hogy peres fél vagyok. Méghozzá felperes fél. A parádézásról pedig annyit, hogy tekintsd már át a naplóidat, itt és máshol is. KI IS PARÁDÉZIK? :D
Mekkora egy Taigetosz-pozitív (szerintem épphogy határeset, illetve vélhetően kávészünetet tartott a döntnök, amikor sorra kerültél) cirkuszi kellék vagy, jajaj!
S ráadásul élő példa arra, hogy Isten állatkertje valóban nagy. De alacsonyra építette a kerítést, ha a magadfajták kijuthattak belőle...

Olvasói hozzászólások nélkül
128. Anti, Anti: álpálók?2011-04-09 12:26
Figyelitek Pálóczit? Övé a napló, de bizonyos bejegyzéseket mégsem tulajdonosként, hanem hozzászólóként ír be, ahogyan bárki más, noha Pálóczi Antal néven.
Miért? Hát azért, hogy szükség esetén - lármás hisztéria kíséretében - letagadja a bejegyzést, toporzékoljon, tomboljon, hogy azt "álpálóczik" írták. Következésképp ő, I. (és utolsó) Pálóczi Antal, e napló tulajdonosa nem vonható felelősségre érte. Logikus, ugye?
Eljátszotta már ezt a dokk más felületein is, ahol jelszó védi a bejegyzett neveket, s az általa megadott jelszót csak ő tudhatja.
Anti, Anti, egyre súlyosabb vagy!

Olvasói hozzászólások nélkül
127. Pálóczi Antal: Nem te vagy a bíró!2011-04-09 12:16
Anyaként most például arra használod a gyerekeidet hogy vagdalkozz velük!
Velük csapkodsz (nem szégyelled magad?) - és amikor valaki kivédi ezt egy "vívómozdulattal", akkor a "gyerekedet bántja"! (Miért "vetetted be" őket?)
De mindezt ne itt, hanem a bíróságon... És még egyszer: - te a peres félé vagy, nem a bíró!
Nehogy már rögtön ítéletet is hirdess!
(Már megint a többiek előtt parádézol. Ez az amiről lentebb beszéltem.)


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-27 23:27   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-27 22:58       ÚJ bírálandokk-VERS: Mórotz Krisztina Átbillenés
2026-06-27 20:38   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-27 18:24   új fórumbejegyzés: Katalin Szilasi
2026-06-27 18:20   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-27 17:57   Napló: ELKÉPZELHETŐ
2026-06-27 17:57   Új fórumbejegyzés: Katalin Szilasi
2026-06-27 17:30   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-27 16:50   új fórumbejegyzés: Szilasi Katalin
2026-06-27 16:49   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina