NAPLÓK: Gáz van!
Legutóbbi olvasó: 2026-06-28 03:05 Összes olvasás: 32519| 3. | [tulajdonos]: miért | 2006-10-17 17:52 |
| Azon gondolkodom, miért alakult így. |
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!