DOKK


 
2856 szerző 39910 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
Tamási József: Ferike
FRISS FÓRUMOK

Zima István 3 órája
Horváth Tivadar 10 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 11 órája
Tamási József 13 órája
Doktor Virág 13 órája
DOKK_FAQ 18 órája
Burai Katalin 21 órája
Bátai Tibor 1 napja
Ötvös Németh Edit 1 napja
Ur Attila 1 napja
Veres Mária 2 napja
Szilasi Katalin 2 napja
Valyon László 2 napja
Bak Rita 2 napja
Mórotz Krisztina 3 napja
Francesco de Orellana 4 napja
Szakállas Zsolt 4 napja
Szőke Imre 4 napja
Pintér Ferenc 5 napja
Konta Ildikó 6 napja
FRISS NAPLÓK

 szilvakék 11 órája
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 16 órája
Hetedíziglen 2 napja
ELKÉPZELHETŐ 2 napja
Tiszta gyermekek naplója 5 napja
Baltazar 6 napja
Minimal Planet 6 napja
négysorosok 6 napja
Janus naplója 8 napja
Gyurcsi 9 napja
Macska 9 napja
az univerzum szélén 9 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 9 napja
Etzel Mark Bartfelder 12 napja
Metz-Művek 13 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Boszorka
Legutóbbi olvasó: 2026-06-23 11:32 Összes olvasás: 8593

Korábbi hozzászólások:  
5. [tulajdonos]: Dilemma2012-06-24 16:14
Mostmár igen!
Jó nyarat Neked. :)

4. [tulajdonos]: Dilemma2012-06-24 12:41
Kedves Gábor!

Igaz ugyan, hogy nem nekem válaszoltál, de ha megengeded, reagálnék az általad írottakra.
Igen, igazad van abban, hogy sokszor nem reagálunk, de az is igaz, hogy nagyon sok a várakozási idő, amikor pl. javítunk valamit, és várjuk a szerkik reakcióját. Természetesen mi nem látjuk, nem tudjuk, Ti Szerkik, milyen nehézségekkel küzdötök. Én pl. nem is sejtettem, mennyire túl vagytok terhelve. Minden tiszteletem ezért. ( is)
A másik amit mondani szeretnék, én személy szerint nagyon örülök, hogy Ti véleményezitek a munkáinkat, és igen, tudjuk, felelőség terhel minket is.
Csak egy kérésem van, lehet? Igazságosan. Előre is köszönöm....

3. [tulajdonos]: Dilemma2012-06-24 11:55
Sajnálom, de egyet kell értenem ucs-al, igen, a szerkik kezében nagyon nagy a felelőség, tudniuk kell, hogy amikor véleményt alkotnak, annak következménye van, lesz.
Semmi más nem hiányzik, csak az igazságosság.

2. [tulajdonos]: Dilemma2012-06-24 09:56
Igen, szerintem is jó ötlet, persze, gondolom az is sokat nyom a latba, hogy kié az adott irodami portál. Nyílván az ő szava a döntő sok kérdésben, így lehet, hogy ebben is.

1. [tulajdonos]: Dilemma2012-06-24 09:29
Ma szembesültem egy problémával, amihez hasonlóval akkor találkoztam, amikor énekelni tanultam. Arról van szó, hogy az ember szeret valamit művelni, és azzal kapcsolatban meg is akar tanulni mindent, amit csak lehetséges. Jönnek a szakavatottak, és "segítenek" elsajátítani a szakma valamennyi fogását. Jelen esetben a versírást. Tanácsot adnak, hogy kéne, mint kéne, és az ember hallgat rájuk, hiszen ők aztán tudják. Valójában mi történik? Jó esetben fejlődünk, jobbak leszünk, de hol a határ, amikor azt kell mondani, ezt nem engedem, ezen nem változtatok, ez így nem lesz az, amit írni akartam? Ezt KI mondja meg nekem? Lássunk egy példát. Szándékosan nem írom le az irodalmi portál nevét, de ott olyan rektorálás folyik, ami a szigorúnál is szigorúbb. legalábbis egyesek számára. Ott is leírtam, hogy két részre osztják a "költőket." Vannak a kedvencek, ők bármit írhatnak, azonnal elfogadják, és vagyunk mi, többiek. Nekem összesen két versemet fogadták el, a többi, kuka. Értem én, biztosan nem voltak jó versek. De akkor a másik irodalmi portálon, miért emelték ki, miért jutalmaztak ( idézőjelbe persze) meg? Abban lennék kíváncs a véleményetekre, ( már ha van) hogy Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? Miért más és más az elfogadott stílus különböző irodalmi portálokon? Az ember azt hinné, a vers, az vers. Mindegy hová küldöm be, akkor miért ilyen nagyon eltérő sok vélemény?

Szóval ezután azt teszem, amit akkor, amikor énekelni tanultam. Megmondtam a tanáromnak, hogy operettet nem.



Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-23 08:21       ÚJ bírálandokk-VERS: Zima István Hígul
2026-06-23 08:05   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-23 07:12       ÚJ bírálandokk-VERS: Debreczeny György szeret-e engem az a lány
2026-06-23 01:05       ÚJ bírálandokk-PRóZA: Veres Mária Éhes Miron
2026-06-23 00:55   Új fórumbejegyzés: Horváth Tivadar
2026-06-23 00:27   Új fórumbejegyzés: Jusztin-Horváth Dorottya
2026-06-23 00:15   Napló: szilvakék
2026-06-22 22:13   Új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-22 22:11   Új fórumbejegyzés: Doktor Virág
2026-06-22 18:45   Napló: A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS