DOKK


 
2856 szerző 39916 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Debreczeny György: szeret-e engem az a lány
Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

DOKK_FAQ 1 órája
Veres Mária 1 órája
Mórotz Krisztina 3 órája
Tamási József 3 órája
Farkas György 3 órája
Szakállas Zsolt 5 órája
Zima István 17 órája
Szilasi Katalin 20 órája
Debreczeny György 1 napja
Pintér Ferenc 1 napja
Szőke Imre 1 napja
Valyon László 1 napja
Bátai Tibor 1 napja
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Nagyító 2 napja
Francesco de Orellana 2 napja
Doktor Virág 3 napja
Horváth Tivadar 3 napja
Burai Katalin 5 napja
Ötvös Németh Edit 6 napja
FRISS NAPLÓK

 ELKÉPZELHETŐ 20 órája
Macska 1 napja
Conquistadores 2 napja
Tiszta gyermekek naplója 3 napja
szilvakék 4 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 5 napja
Hetedíziglen 7 napja
Baltazar 11 napja
Minimal Planet 11 napja
négysorosok 11 napja
Janus naplója 13 napja
Gyurcsi 14 napja
az univerzum szélén 14 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 15 napja
Etzel Mark Bartfelder 18 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Csinka
Legutóbbi olvasó: 2026-06-26 17:08 Összes olvasás: 36892

Korábbi hozzászólások:  
Olvasói hozzászólások nélkül
55. shr: postaláda2004-04-30 00:21
sun.horse.rider@freemail.hu

Olvasói hozzászólások nélkül
54. shr: no please2004-04-30 00:12
ne görcsölj bébi. csak le vagyok halva. a szexet nem unom, csak le voltam fáradva és kicsit be voltam szíva, amikor azt írtam. a csetet néztem, de asszem az én gépemre még eztazt le kell tölteni hozzá. addig adok egy emilt. freemailt. én is szívesen. csók

53. [tulajdonos]: Valami baj van?2004-04-28 21:10
Hát nem kellett volna, azt hiszem ezt irni, lehet, hogy nem vetted jó néven?
Jó, hát akkor majd válaszolj, ha erre jársz.

52. [tulajdonos]: örültem a válaszodnak2004-04-23 18:22
Szia! Én írtam azt, hogy unom a szexet? Még mindig nem értem, hogy került elő ez a m egjegyzésed. JÓ, hogy ilyen egyértelműen válaszoltál a kérdésemre, és nem beszéltél mellé. Van aki ködös dolgokat mond erről, de ez most nekem megnyugtatóbb volt, amit válaszoltál.
Nem szoktál chat-elni? Olyan szívesen beszélnék veled hosszabb ideig, de persze, ha van erre időd, csak akkor. A reset.hu című chat-en szoktam lenni, bár nem sokáig, de ha megmondod milyen időpontban érsz rá és ugyanezzel a névvel lépsz be megtalállak. Egyébként ott Dzsina a fedőnevem.

Olvasói hozzászólások nélkül
51. Sun Horse Rider: sohasoha2004-04-22 22:09
férfiként és a saját életemet nézve azt kell mondjam, hogy nem. nem múlik el. de elfáradhat, elfásulhat a vágyakozás is, mint a tűz, ha nem ég nagy, szép lánggal, hanem csak füstölög, akkor is elhamvad rajta a fa. aztán olyan lesz, mint egy házasság, ha a mindennapok ledarálták

50. [tulajdonos]: tehetek fel kérdéseket is?2004-04-22 20:35
Mit gondolsz, elmúlik egy szerelem, ha nem teljesül be akkor is? Ha elmúlik, tudom-e még szeretni akibe szerelmes voltam?

49. [tulajdonos]: sajnos, csak most láttam....2004-04-21 20:00
Elég sokáig nem voltam én sem, a szexet nem unom, (magadról beszélsz?) egyébként egyetértünk, egy kapcsolatnak, ha azt akarod, hogy intimebb legyen legalább a szemkontaktus az egyik feltétele. Köszönöm, hogy gondoltál rám.

Olvasói hozzászólások nélkül
48. sun horse rider : szex2004-03-30 22:59
borzasztó, ha valaki unni kezdi a szexet, pedig nem impotens, és nem elmebeteg, még ki sincs égve. nem tudok kapcsolatot teremteni szemkontaktus nélkül. a szemüveg nem baj. írj, ha még jársz ide.

47. [tulajdonos]: most már itt vagyok!2004-03-03 23:24
Sajnos egy idő óta nem tudtam ide látogatni, de most már szabad az út, és megbocsátok a hosszú hallgatásért.

Olvasói hozzászólások nélkül
46. Sun Horse Rider: ...huss2004-02-27 00:41
... most már hamarosan írok, bocsánat, de most még mennem kell...
...a tea tényleg hiányzik!


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-28 13:04       ÚJ bírálandokk-PRóZA: Valyon László Kerti törpék
2026-06-28 12:33   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-28 12:31   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-28 10:54   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 10:32   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-28 10:24   új fórumbejegyzés: Farkas György
2026-06-28 10:10   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 10:08   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 09:42   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 09:26   Új fórumbejegyzés: Veres Mária