DOKK - Cuth Emese


 
2856 szerző 39910 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
Cuth Emese
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
Tamási József: Ferike
FRISS FÓRUMOK

Zima István 3 órája
Horváth Tivadar 10 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 11 órája
Tamási József 13 órája
Doktor Virág 13 órája
DOKK_FAQ 18 órája
Burai Katalin 21 órája
Bátai Tibor 1 napja
Ötvös Németh Edit 1 napja
Ur Attila 1 napja
Veres Mária 2 napja
Szilasi Katalin 2 napja
Valyon László 2 napja
Bak Rita 2 napja
Mórotz Krisztina 3 napja
Francesco de Orellana 4 napja
Szakállas Zsolt 4 napja
Szőke Imre 4 napja
Pintér Ferenc 5 napja
Konta Ildikó 6 napja
FRISS NAPLÓK

 szilvakék 11 órája
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 17 órája
Hetedíziglen 2 napja
ELKÉPZELHETŐ 2 napja
Tiszta gyermekek naplója 5 napja
Baltazar 6 napja
Minimal Planet 6 napja
négysorosok 6 napja
Janus naplója 8 napja
Gyurcsi 9 napja
Macska 9 napja
az univerzum szélén 9 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 10 napja
Etzel Mark Bartfelder 13 napja
Metz-Művek 13 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK
  Cuth Emese


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!

25.
2012.04.01 12:59K. Dani -- honvágy

Válasz erreC. E. :honvágy

valahol kettészakadt az ég
és kipotyogtak belőle kövér kis öröm-manók.
de errefelé nyugodt az égbolt.
buta szürke
és hallgat


K. D.: önvágy

másokban kettészakadnak az egek
és potyognak ki belőlük táncoló tündérek
bennem nyugodt, még üres hasadás nyoma sincs
az ő boldogságuk tükre vagyok, belül hallgatok, velük vagyok idekint


24.
2007.03.25 22:06redmondandroidania -- --

Válasz errei e-mailed you.


23.
2007.03.15 12:50emese -- re: --

Válasz erre
Előzmény
dear, you got me so excited i even forgot the password for my registered name (my full name), that's why i'm using just my first name...
:)


22.
2007.03.15 00:13emese -- re: --

Válasz erreoh my god, PLEASE PLEASE give me your email address, i have been looking for you everywhere but i have no way to reach you!!

is it really YOU???

I MISS YOU SO MUCH.

i have made a drawing of how much i miss you. but you can only see it if you write to me. :-)

if you don't want to write your email address here, drop me a line at csacsinszka@yahoo.ca -- it's not my primary address, but it works nevertheless.

.....


21.
2007.03.14 22:34Antal Akos -- Nagyon szep vagy

Válasz erreNagyon szep vagy es szeretnek veled beszelgetni es jobban megismerkedni. varom valaszod.


20.
2007.03.14 04:08redmondandroidania -- --

Válasz errei see you on the street sometimes and you still look the same as when you used to sing to me in your room
are you ok?
- -
A fenti posztra érkezett válaszok: emese


19.
2007.03.14 04:06redmondandroidania -- ---

Válasz erremesh I miss you!


18.
2007.01.26 23:50cuth emese -- re: honvágy

Válasz erre
Előzmény
én köszi!! :-)


17.
2007.01.26 23:49cuth emese -- re: IV.

Válasz erreehehe, már itt is zaklatsz?? ;-))


16.
2007.01.22 22:55Superboy -- IV.

Válasz erreCijja! Cejintem TÖK YOOOK a verseydxDxDxD!! Puxxxy! :-):-):-):-):-)


15.
2007.01.22 19:18Á. -- honvágy

Válasz erreEz tök jó! :) S mégpedig azért, mert tényleg így van, Németországban ugyanezt éreztem. Öröm-manók + ilyesmik kicsukva :) de maga az égbolt, a hallgatás, a szürkeség, ahogy mint egymáshoz kapcsolódó jelenségek derengtek fel elõttem, utána meg a ráébredés: ja, honvágyam van! Ezek szerint más is valahogy így döbben rá az érzésre: idegen vagyok..
Köszi az élményt!
A fenti posztra érkezett válaszok: cuth emese


14.
2007.01.22 14:42emese -- re: "Közelebb"

Válasz erre
Előzmény
Nagyon szépen köszönöm!! :-)


13.
2007.01.18 20:13pálóczi -- "Közelebb"

Válasz erreAz elõbb elfelejtettem közölni, hogy a Közelebb címû versedrõl írtam!
A fenti posztra érkezett válaszok: emese


12.
2007.01.18 20:11pálóczi -- tartalom és forma

Válasz erreEz az!
Amikor a tartalom határozza meg a formát, mégpedig egy saját tartalom egy saját formát!
Egyszerûbben már nem lehetne elmondani ezt. Azért jó.
Végsõkig csiszolt. Játékosan halál-komoly.


11.
2006.08.23 19:50Kiss gábor(a.n.g.) -- szép

Válasz erreMik vannak?Oly kevés leány költõ van,aki szépeket is ír és ráadásul ily szép!


10.
2006.05.29 04:59Borbas Laszlo -- Szia Kanadarol

Válasz erre
Előzmény
Dear Emese,

It's incredible that I found you on the internet on the very weekend when we at Redmond celebrated our twentieth anniversary as a school. We also said farewell to our old building as we prepare to move into our new facility on the Humber College grounds.

Congratulations on your poetry - Honvagy and Toronto emlek were particularly touching -- in as much as I was able to comprehend them given my excruciatingly poor Hungarian.

Best wishes from your ancient English teacher,

Leslie Borbas



9.
2005.08.25 17:46Toroczkay András -- ikertestvéred keres

Válasz erre
Előzmény
Ha kíváncsi vagy az ikertestvéredre, írj erre a címre:

"scapulazsukukacfreemailponthu"

Hogy hívják az apukád?


8.
2005.07.17 23:05borsi -- :)

Válasz erre
Előzmény
"elmorzsolt bárányfelhõ" :)

szia Emese, tök véletlen jártam erre és feltûnt a fotód..mik vannak :).
minden jókat neked!


7.
2005.05.06 21:38Cziczó Attila -- IV.

Válasz erre
Előzmény
Nnnna!


6.
2005.03.20 20:39S.J. -- X.

Válasz erre
Előzmény
Szia Emese!

Nem gondoltam volna, hogy így is rádtalálok a neten. Nagyon szépek a versek, gratulálok. Na kitalálod, hogy ki vagyok? ;-)


5.
2004.10.02 19:02Lelkes Miklós -- VI.

Válasz erre
Előzmény
Mindhárom római számmal jelölt verse nagyon tetszett, szép költöi képei
jó ízlésröl tanúskodnak.Jó volna, ha Ön is /és sokan mások/ rövid életrajzot is közölnének a DOKK-on vagy legalábbis magukról valamit, bár kétségtelen, hogy a vers önmagáért beszél és rendszerint a költöröl is sokat elárul.


4.
2004.08.30 12:31éhenkórász naplopó -- X.

Válasz erre
Előzmény
Találkozunk ?


3.
2004.07.22 07:51Ginsberger -- VI.

Válasz erre
Előzmény

Nem sok sem a verseid száma , sem ami a tartalmi nívójukat illeti .


2.
2004.03.11 15:05sav -- X.

Válasz erre
Előzmény
szépek. meghatározóak. maradandóak. csak. fájdalmas, hogy te is beállsz a sorba, azok közé, akik azt hiszik a vers ...lsd.: market lászló andrás üzenõfalát.


1.
2004.02.26 12:23ozd00@freemail.hu -- IV.

Válasz erre
Előzmény
Szia Emese! nem sokat árultál el magadról az "információ-falon" a fényképed mellett. Mennyi versed létezik? nem lenne kedved egy költõ-klub tagjává válni?
A fenti posztra érkezett válaszok: ozd00@freemail.hu, sav, Ginsberger, éhenkórász naplopó, Lelkes Miklós, S.J., Cziczó Attila, borsi, Toroczkay András, Borbas Laszlo



0

Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-23 08:21       ÚJ bírálandokk-VERS: Zima István Hígul
2026-06-23 08:05   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-23 07:12       ÚJ bírálandokk-VERS: Debreczeny György szeret-e engem az a lány
2026-06-23 01:05       ÚJ bírálandokk-PRóZA: Veres Mária Éhes Miron
2026-06-23 00:55   Új fórumbejegyzés: Horváth Tivadar
2026-06-23 00:27   Új fórumbejegyzés: Jusztin-Horváth Dorottya
2026-06-23 00:15   Napló: szilvakék
2026-06-22 22:13   Új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-22 22:11   Új fórumbejegyzés: Doktor Virág
2026-06-22 18:45   Napló: A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS