DOKK


 
2857 szerző 39915 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Debreczeny György: szeret-e engem az a lány
Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Mórotz Krisztina 2 perce
Szilasi Katalin 43 perce
Tamási József 3 órája
DOKK_FAQ 5 órája
Szakállas Zsolt 6 órája
Zima István 19 órája
Veres Mária 22 órája
Debreczeny György 23 órája
Pintér Ferenc 1 napja
Szőke Imre 1 napja
Valyon László 1 napja
Bátai Tibor 1 napja
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Nagyító 1 napja
Francesco de Orellana 1 napja
Doktor Virág 2 napja
Horváth Tivadar 3 napja
Burai Katalin 5 napja
Ötvös Németh Edit 5 napja
Ur Attila 6 napja
FRISS NAPLÓK

 Macska 16 órája
Conquistadores 1 napja
Tiszta gyermekek naplója 2 napja
szilvakék 3 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 4 napja
Hetedíziglen 6 napja
ELKÉPZELHETŐ 7 napja
Baltazar 10 napja
Minimal Planet 10 napja
négysorosok 11 napja
Janus naplója 13 napja
Gyurcsi 13 napja
az univerzum szélén 13 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 14 napja
Etzel Mark Bartfelder 17 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: paulusc
Legutóbbi olvasó: 2026-06-27 05:08 Összes olvasás: 6537

Korábbi hozzászólások:  
1. [tulajdonos]: 12006-04-03 02:15
blog by paulusc avagy picasso aka norg21

mindennapok a geon meg azon kí

a péntek csütörtökön indult egész nap tele voltam feszültséggel hogy vajon mi lesz a másnapi gyakorlaton mert azzal a tánársegéddel leszünk aki engem nagyon nem szeret, meg még azért is izgultam hogy mérnem kell és nem fogok tudni és még matekra is kell mennem ami mind az előadás mind a gyakorlat egyidőpontban van a mérnökgeodéziával szóval elvileg osztódnom kellen hogy mind a kettő helyen ott lehessek persze ez lehetetlen ezért inkább a matematika előadásra mentem el ami jó volt ez meglepő hohy a matematika előadás jó persze nem értettem a témát de a csordásné mondott pár olyan dolgot ami vicce volt és feldobta ezzel az egyébként igen unalmas órát utána meg hoci neki fel a mérőteremben ahol a kezdeti izgalmak után végig nevettük a gyakorlatot igen jó hangulat volt a tanár se volt geci talán azért mert ott volt a barátnője s ez őt jobb kedvre derítette azon a napon egyébként szinte mindenki igen szabadszájúan beszélt ez a tanár azt mondta nem baj ha elbasztátok, hagyjátok ki a picsába a másik meg a telefonba mondta hohy engem nem érdekel mit basztatok el de az a kurva munka léegyen meg ilyenek a tanárok ezek szerint lehet hogy tényleg emberek másnap reggel a tíz harminchetes vonattal mentem haza az állomáson a hangosbemondóba az egyik munkás a másiknak beszélt hol van nem tudom kibasztam az ablakon a picsába így az egész állomás hallotta röhögtek is a népek ingyencirkusz a vonaton meg ott volt a lány aki szeret engem de én nem merem őt szeretni vagyis szeretném de nem tetszik a kinézete nem tudom biztosan válogatós vagyok de nem baj eddig én voltam szerelmes s engem nem szerettek viszont most megnézem milyen más szemszögből jó elkísértem azért a stadionokig hébe hóba meg is csókoltam hadd örüljön na igen a fehérvári vasútállomáson láttam illetve felette egy kabinos sárkányt tök jó haza egyébként a déliből majdnem teljesen nem a szokott úton mentem mert elmentem a stadionokig a kislánnyal onnan az egyessel a lágy,ányosiig s mentem volna a hévvel de nem járt ezért pótlóbusszal kellett mennem ami persze nem ott állt meg csepelen ahol szokott fasza mondom megyek haza s mit látok a régi sulim előtt jelzőlámpa van s felbontották az úttestet csatornáznak ez csak akkor vált érdekessé amikor mentem vásárolni s láttam a fidesz plakátját a szemetesen hogy csak igérgetik a csatornázást az mszpsek tessék most megmuattták nem igérgetnek persze nem is csatornáznak csak jól feltörték az aszfaltot mintha csinálnának valamit a szent imre téren szökőkút épült megy egy rijekai térplasztika van a téren tökjó pihenőhellyé lett a tér a buszról láttam ahogy napoznak az emberek a tavaszi napsütésben majdnem leszálltamm a buszról mert legszívesebben én is üldögéltem volna egy negyed órácskát ott az árvíz csepelen is meglátszik az árvay csárda mögött állt a víz onnan azért még jó kétszáz méter a duna elméletileg hát most nem hazafele a vásárlásból megint érdekes észrevételt tettem az sztk is majdnem kész s eklőtte is felújítják a teret tiszta új lesz csepel még az utcánk is aszfaltos tök jó egyszer le kéne mennni a kisduna partjára sétálni egyet de jó lenne láttam még sok buta embert buszokon szombaton is meg vasárnap is mentek gyűlni mi jó ebben kérdem én inkább kirándultak volna ebben a szép időben végülis kirándultak ha úgy nézzük az árvíz hatalmas a vonatról láttam hogy albertfalván az auchan savoya mellett van egy kis tanya meg kutyaiskola mellette meg egy patak s a vasút és a hatos út illetve egy töltés határolja ezt a területet alapesetben itt egy fél méter széles kis patak van most az egész egy nagy tó a tabya teteje éppen kilátszott a vízből hatalmas ár ez az idei s állítólag még jön rá egy kevés utánpótlás nem laknék a vízparton most deremélem kedden felmegyek pestre s megnézem a vizet mert hatalmas jól mondja a költő petőfi azért a víz az úr a hetem sajnos igen zsúfolt lesz mert holnap azaz ma ingatlanból írunk zht amin nem lehet puskázni állítólag s megtanulni se lehet gyakorlatilag meg keddre lekéne adnom a kettes a hármas és a négyes leadandót vettanból az előbbi kettőt már egyszer visszaadta az öreg ja és még zht is írok belőle persze mondanom se kell hogy pótot fasza le kéne adni a mérnökgeo leadandót is de az se lesz meg nem is tudom még mit talál ki a suli nekem erre a hétre egyszer pestre kell emnnem mert anyuka ügyet akar intézni egyszer jó volna elmenni kirándulni is szerdán mondjuk meg a sóstóra is ki kell emnnem még ma mert már voltam kint vasárnap de nem találtam meg azt a ládát amit egyszer már megtaláltam pedig ott voltam tőle fél méterre persze hogy nem mert én egy álló fára emlékszem csakhogy azóta kidőlt a viharok valamelyikében nem baj térinfó után ingatlan zh előtt kiszaladok remélem.


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-27 17:30   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-27 16:50   új fórumbejegyzés: Szilasi Katalin
2026-06-27 16:49   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-27 16:44       ÚJ bírálandokk-VERS: Katalin Szilasi Öregek
2026-06-27 14:29   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-27 14:25   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-27 12:13   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-27 12:08   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-27 10:49   Új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-27 10:47   Új fórumbejegyzés: Szakállas Zsolt