NAPLÓK: Egy könyvtáros naplója
Legutóbbi olvasó: 2026-06-25 14:47 Összes olvasás: 33780Olvasói hozzászólások nélkül| 33. | olvasó: és azért | 2009-03-12 19:52 |
| nem, ha a dolgozó munkaidőben fórumozgat meg a neten lóg? csak mert mintha te is ezt tennéd |
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!