NAPLÓK: Baltazar
Legutóbbi olvasó: 2026-06-23 23:14 Összes olvasás: 693873| 818. | [tulajdonos]: K(iló)M(éter) | 2011-01-19 21:47 |
Őszintén nem értem, hogy a "közeljegyzőink" című bejegyzés a rosszindulaton kívül miről szól. Sok sebből vérzik. A közjegyzőt nem mutatják be, mindössze annyi hangzik el, hogy "jelenlétében". Semmi több. A hölgyek, de még az urak is, általában igyekeznek normálisan kinézni arra az öt másodpercre, amíg látszanak. Végül szeretném átadni a Konyhásnénik Egyesületétől e percben érkezett üzenetet, amely szerint jobb ma egy spenót, mint jövőre egy őzgerinc áfonyával! |
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!