Muhi László
Ennyi járt neked?
Éhes voltam nagyon, s hittem,
a "világ" tortáját a számba gyömöszölhetem.
Lányom pizzát hozatott.
Szótlanul nézem, mint csúsznak torkán a falatok,
míg én emlék-morzsáimat csipegetem
(2011.02.03)
Hagyjon üzenetet a szerzőnek!
|
1. 2.
2011.03.15 13:17 ip:
| Muhi László -- re: meo | Ennyi járt neked?
|
Válasz erre Előzmény | Kedves Mátyás, persze, végigírom az étlapot, ha arra van szükségem, hogy üzenjek valamit. Az üzenetnek ezekben az esetekben sem lesz köze semmilyen gasztronómiai kategóriához.
Az, hogy az itt szereplő torta és pizza nem lett több annál, ami, az ön értő fülei számára sem, bizonyítja, a vers nem éri el célját, gyenge, "falra hányt borsó". Kiszórná a kukába, kérem. (Köszönöm a meót.)
üdvözlettel, ML | |
|