Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.02.22 13:54 | sztihotvorinyeavtoMatyicseszki - szerki -- meo | Nem tiéd
|
| Válasz erre | Játék ez inkább, nem vers. Mondom ezt úgy, hogy persze a költészet alapeleme a játékosság, de nem ebben a formában, ez így csak szó-lego (viszonylag ügyesen összerakott, nem tagadom), viszont a (jó) vers inkább úgy játék, mint a sakk. Mattot ad. |
| A fenti posztra érkezett válaszok: Muhi László |