Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.02.16 08:53 | Nm -- Én megpróbálnám
|
| Válasz erre | Az említett kifejezésre én mindenképp keresnék megoldást, mert egyrészt kilóg a vers testéből, másrészt egy ilyen próbákozás nagyon jó kis műhelymunkára ad alkalmat, ami a későbbi verseknél kamatostul térhet vissza. |
| A fenti posztra érkezett válaszok: Muhi László |