Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.05.08 21:20 | Muhi László -- re: meo | Maraadj
|
Válasz erre Előzmény | Kedves János!
Köszönöm az iránymutatást. Nem állítom, hogy pontosan értem mire gondol, de nem is lenne jó értelmezgetnem megfelelő fogódzók nélkül. Nekem elég most annyi: nem teljesen reménytelen. (Amennyiben ez implicite benne van...?)
üdvözlettel, ML |