Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.03.15 13:17 | Muhi László -- re: meo | Ennyi járt neked?
|
Válasz erre Előzmény | Kedves Mátyás, persze, végigírom az étlapot, ha arra van szükségem, hogy üzenjek valamit. Az üzenetnek ezekben az esetekben sem lesz köze semmilyen gasztronómiai kategóriához.
Az, hogy az itt szereplő torta és pizza nem lett több annál, ami, az ön értő fülei számára sem, bizonyítja, a vers nem éri el célját, gyenge, "falra hányt borsó". Kiszórná a kukába, kérem. (Köszönöm a meót.)
üdvözlettel, ML |