Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.02.17 15:35 | Muhi László -- re: Arcod a falamon (jav1)
|
Válasz erre Előzmény | Köszönöm Mária :-) Bár nem tudom ez-e a végleges változat, indulok tovább. Ezen az úton, mert most még itt kell. Ugyanakkor Frodó szavait kell idéznem: Bár ne került volna hozzám a gyűrű ... |