Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.02.16 09:56 | Muhi László -- re: Én megpróbálnám
|
Válasz erre Előzmény | Köszönöm, egy-két helyen javítottam. Érdemes volt? (Próbálkozom, de, mintha sötétben tapogatóznék.) |