Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.02.16 08:06 | Muhi László -- re: meo | Arcod a falamon
|
Válasz erre Előzmény | Nagyon köszönöm az útbaigazítást. Belülről ezt nem éreztem. Azt hiszem, ezen a versen már nem érdemes dolgozni, úgy értem nem lehet feljavítani. Igazam van? A lehetséges későbbieknél figyelni fogok erre. |