Muhi László
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!
0.
| 2011.02.15 22:48 | Muhi László -- Tudom, még messze vagyok,
|
| Válasz erre | de nagyon, nagyon, nagyon köszönöm a biztatást. Már nem reméltem, hogy valaki olvasni fogja. Hálás vagyok. (Hol az a hegy, gyorsan hónom alá vele ..) |