DOKK


 
2856 szerző 39916 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Debreczeny György: szeret-e engem az a lány
Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

DOKK_FAQ 1 órája
Veres Mária 1 órája
Mórotz Krisztina 3 órája
Tamási József 3 órája
Farkas György 3 órája
Szakállas Zsolt 5 órája
Zima István 17 órája
Szilasi Katalin 20 órája
Debreczeny György 1 napja
Pintér Ferenc 1 napja
Szőke Imre 1 napja
Valyon László 1 napja
Bátai Tibor 1 napja
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Nagyító 2 napja
Francesco de Orellana 2 napja
Doktor Virág 3 napja
Horváth Tivadar 3 napja
Burai Katalin 5 napja
Ötvös Németh Edit 6 napja
FRISS NAPLÓK

 ELKÉPZELHETŐ 20 órája
Macska 1 napja
Conquistadores 2 napja
Tiszta gyermekek naplója 3 napja
szilvakék 4 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 5 napja
Hetedíziglen 7 napja
Baltazar 11 napja
Minimal Planet 11 napja
négysorosok 11 napja
Janus naplója 14 napja
Gyurcsi 14 napja
az univerzum szélén 14 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 15 napja
Etzel Mark Bartfelder 18 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: álmodom
Legutóbbi olvasó: 2026-06-27 19:35 Összes olvasás: 15970

Korábbi hozzászólások:  
7. [tulajdonos]: kevés2003-10-16 13:35
SZŐKE NŐ AKAROK LENNIIIIIIII!...néha sikerrül is

6. [tulajdonos]: hat2003-09-06 18:15
aztán persze vége lett. de nincs baj. tényleg. új körök kezdődhetnek végre, új vágyak, új ősz és új tavasz. nincs baj és ezt azért furcsálom. nagyon nagyon nyugodt a szívem, nyugodt. békében élek a társtalansággal, nem vagyok magányos...talán ezek a mondatok nem érdekelnek senkit igazán rajtam kívül, de nekem megdöbbentő. visszatértem az útra, ahonnan egy három évvel ezelőtti törés lebillentett. felnőttem, de már nem fáj és nem ijeszt meg. felnőttem és mégis gyerek maradtam legbelül. nem fáj, nem sírok, nem vágyom, valójában lehet, hogy most vagyok boldog. kicsit keserű boldog, de mégis az. minden úgy van, de tényleg, ahogy lennie kell. és ez nem a saját fejem simogatása a gödör mélyén. teszem a dolgom. és minden, ami eddig történt a dolgom volt. nincs más feladatom, csak folytatni, mert tudom, hogy visz valamerre. nem veszítettem semmit, mégis üres a szívem, de tele üres és ez jó.

5. [tulajdonos]: x2003-07-14 21:43
szeretem

4. [tulajdonos]: fáradok2003-06-11 18:23
kikészít ez a hőség. dolgoznom kéne, de a fejem, helyén ólommal teli zsák van...valószínüleg az sem segít, hogy kitudja mióta minden reggel látom még felkelni a napot, hallom, mikor felébrednek a madarak..és reggel megyek haza, mikor mindenki már elfelé tart otthonról..aztán akkor indulok el legközelebb, amikor a házban lakó középiskolások hazaérkeznek. pedig senki nem kényszerít rá.dolgoznom kell...be kell fejeznem és meg kell védenem a diplomámat..és jól kell sikerülnie. de olyan üres vagyok épp.

3. [tulajdonos]: harmadik2003-05-23 12:53
kicsit bénázom itt...most leírom mégegyszer az előzőt, mert eltüntettem. arról beszéltem,hogy milyen jó, hogy működik ez az egész mégis, hogy nem változott nem veszett el, csak eltünt egy kis időre.
azt is írtam, hogy a bennem lévő dolgok pont így működnek...eltünnek, elvesznek, de a kód nem változik, újra és újra felbukkan, hogy akinek mégis be kell jönnie bejöhessen..és ott folytathassa, ahol abbahagyta.
és az álmodó vár....":)"

2. [tulajdonos]: második2003-05-23 12:33
nahát mégis itt vagyok...pedig egyszer eltünt innen, ha jó a jelszó írok még egy harmadikat

1. [tulajdonos]: első2003-04-23 15:45
lehet, hogy tényleg álomvilágban élek? pedig én mindig azt hittem, hogy mindkét lábam a földön ..a fejem néha mégis felhők közé ér. álmodozom..rajtakapom magam..nézem a monitort , gondolkozom, dolgozom...és ő pedig vetít ott benn a szemem tükrére. álmokat szövöget bennem, érezni mer és örülni meg nem történt dolgoknak és mosolyra húzza a számat, miközben én rezzenéstelen arccal teszem a dolgom. szeretem azt az álmodozót ott bent, már régóta ismerjük egymást.valami közel van hozzá, amit a gyávaság vagy a bátorság tőlem olyan távolra sodor.
fránya tavasz. fránya félelem a boldogságtól. fránya félelem a boldogtalanságtól.


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-28 13:04       ÚJ bírálandokk-PRóZA: Valyon László Kerti törpék
2026-06-28 12:33   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-28 12:31   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-28 10:54   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 10:32   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-28 10:24   új fórumbejegyzés: Farkas György
2026-06-28 10:10   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 10:08   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 09:42   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 09:26   Új fórumbejegyzés: Veres Mária