NAPLÓK: Hetedíziglen
Legutóbbi olvasó: 2026-05-22 01:16 Összes olvasás: 481542| 7881. | [tulajdonos]: szavazásra | 2025-09-19 11:24 |
Kedves Játékosok! Nagyon-nagyon jól tettem, hogy vártam ma reggelig. Szavazzatok!
1. Szeptember 19-én
Még nem dideregnek a tarka galambok, nem ráncos a tócsa, nem álmos a tó, jó illaton ülnek a sárga falombok, eltéved a ősz, szele látogató. Még tűz a sugár de nem űz be fehér tőr, már nem kaszabolnak a fényalakok, nem baj ha időszem hull az egyémből, lassan kihülő padon ottragadok.
2. Kapualjban
Még ott didereg az álomtalan alvás, és az álommentes ébrenlét küszöbén, csukott szeme könnyét vesztett tó, ráncai végigcsorognak, majd ráfagynak kihűlő arcára, óvatosan kikerülnek egy eltévedt mosolyt, ahogy őt is kikerüli már minden jó, és az orra hegyére szálló hópelyhek fehér lepelbe burkolják végül.
3. nincs visszaút
a kihűlő tó ráncot vet felette eltévedt felhő didereg egy kislány a parton ruháján a fehér dér kókuszreszelék jó volna otthon - gondolja mikor kelet felé néz
4.
Az eltévedt
A tó vize ráncokat vet, kihűlőben minden, ami jó. Egy eltévedt madársereg odafenn csak köröket ró. A kimondott szó didereg, Fehér folt nékem most a való.
5. jön a tél bújjunk el...
pedig én jó voltam a fülemen sincs ránc mégiscsak elmaradt a legutolsó tánc tó partján didereg azt hiszi eltévedt kihűlő fehér vér még tegnap rálépett
|
|
Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!