DOKK


 
2856 szerző 39916 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Debreczeny György: szeret-e engem az a lány
Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

DOKK_FAQ 1 órája
Veres Mária 1 órája
Mórotz Krisztina 3 órája
Tamási József 3 órája
Farkas György 3 órája
Szakállas Zsolt 5 órája
Zima István 17 órája
Szilasi Katalin 20 órája
Debreczeny György 1 napja
Pintér Ferenc 1 napja
Szőke Imre 1 napja
Valyon László 1 napja
Bátai Tibor 1 napja
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Nagyító 2 napja
Francesco de Orellana 2 napja
Doktor Virág 3 napja
Horváth Tivadar 3 napja
Burai Katalin 5 napja
Ötvös Németh Edit 6 napja
FRISS NAPLÓK

 ELKÉPZELHETŐ 20 órája
Macska 1 napja
Conquistadores 2 napja
Tiszta gyermekek naplója 3 napja
szilvakék 4 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 5 napja
Hetedíziglen 7 napja
Baltazar 11 napja
Minimal Planet 11 napja
négysorosok 11 napja
Janus naplója 14 napja
Gyurcsi 14 napja
az univerzum szélén 14 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 15 napja
Etzel Mark Bartfelder 18 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK


NAPLÓK: Bemutatkozás
Legutóbbi olvasó: 2026-06-28 00:01 Összes olvasás: 30198

Korábbi hozzászólások:  
16. [tulajdonos]: Lakás2003-03-20 17:03
Hmm...mivel most más nemigen jut eszembe magamról...azt hiszem a lakásunkról írok.(ha pedig nemírtam eleget magamról,akkor később úgy is egyre több dolgot tudtok meg rólam)
A mi lakásunk:

Igen ez egy lakás,nem ház.Nem vagyunk gazdagok,de szegények sem.De azt hiszem, ez elég is nekem.Ha már van tető a fejed felett, más nem is kell.
Persze az emberek ma már értelmetlen dolgokat is megvesznek,de az ő dolguk mire költik a pénzüket.Én mindig szerettem volna házban lakni,de mára már lemondtam róla, mert rájöttem hogy: Minek?
A testvéreimmel egy szobában alszunk.Na ennek nemörülök.Mert hárman már alig férünk el egy szobában.:(
És így nincs saját területem.Mindig is elgondolkodtam azon hogy ha nekem saját szobám lenne,akkor milyen dolgokkal díszíteném fel.De így pillanatnyilag még saját éjjeli szekrényem sincs.De már megszoktam:))
Anyáék egy kihúzhatós ágyon alszanak,ami nagyon kényelmes,és sokszor én is elszoktam rajta szundítani tv nézés közben:))
Igaz nemsokat írtam a lakásról,de legyen ennyi elég:))

15. [tulajdonos]: Válaszok2003-03-20 16:41
Hello!
Továbbra is folytatom a napló írást,csak most elég sok dolog történik velem, ami miatt nem érek rá: Egri csillagok, nyáron nemolvastam el, csak megnéztem a filmet, de ez épp elég volt!Csak most dogát írunk az egészből!Úgyhogy tanulok!:))
Továbbá színdarabba jelentkeztem az iskolai ki mit tudon, ezért azt is megkell tanulnom:))
De ne féljetek, mától fogva írni fogok megint:))

gab:köszi, most legalább már valaki értékeli az irományaim:))
Tóni:Milyen címemre vagy kíváncsi?Lakás?
És miért akarsz csokit küldeni?
Tudod, nem azért árasztottalak el a kérdéseimmel...csak..minket otthon úgy neveltek, hogy mielőtt bármibe is beleegyezünk, előtte kérdezősködjünk, hogy mi a szándéka ezzel,...stb.
Meg tudod ma már az ember senkiben sem bízhat meg 100%-osan.
:)))

Olvasói hozzászólások nélkül
14. Tóni: Hozzászólás2003-03-15 21:46
Kedves Petra. Most csak azért szólok hozzá, mert hozzászólós napom van. Ha tudnám a címed, kűldhetnék csokit ?

Olvasói hozzászólások nélkül
13. gab: hozzá2003-03-11 19:00
kedves petra, kérlek folytasd, úgy szeretem ahogy írsz..szeretek tőle megint gyerek felnőtt lenni..

12. [tulajdonos]: :))2003-03-03 19:00
Köszönöm Johann.
Kedves tőled:))
Ha legközelebb "könny kitörési rohamom" lesz erre fogok gondolni:)

Olvasói hozzászólások nélkül
11. Johann: üzenet2003-03-03 14:24
A túlérzékenységedre légy büszke. Marcel Proust a sajátjából hét kötetes remekművet csinált. Bátran írj róla.

10. [tulajdonos]: Én2003-03-01 11:49
Én:

Ebbe már bele kezdtem,de az ember nem mondhat mindent el magáról egyszerre.
Senki sem tökéletes.Én sem.
A szüleim szerint nagyon vékony vagyok.30 kg.Én azt gondolom,hogy még épp normális a testsúllyom.Egy nadrág vásárlás alkalmával a piacon, nem találtunk rám való farmert.A nő akinél próbálkoztunk, azt mondta,hogy nálam sokkal vékonyabb lányok járnak hozzá.:))
Azért vagyok sovány,mert keveset eszek.Azért eszek keveset,mert válogatós vagyok.De a családból mégis én vagyok a legritkábban beteg.
:))

De olyan érzékeny vagyok, hogy ebből már elegem van.
Egy rossz szóra sírva fakadok.Emiatt sok a gondom az iskolában.Nem szoktak csúfolni.Most már.De tudom,hogy egyébként mit gondolnak rólam.Mert látom rajtuk.Meg én is ezt gondolom magamról.Nem tudom miért vagyok ilyen,de ilyen vagyok és kész.Ezen már csak egy jó dilidoki segíthet:))

9. [tulajdonos]: Rendben,folytatom2003-03-01 11:35
A szüleim:
Anya:Leánykori neve Grezner Mária.Egy Ferrometal nevű Kft-nél pénzügyi előadó(pénztáros)45 éves lesz március 5-én:)) Nagyon szeretem,mert szeretetre méltó,kedves, és mindíg a legjobb utat választja döntéseinél.

Apa:Neve:Pajor László.Vegyész.41 éves.Őt is imádom, mert vidám,nagyon okos,és néha vicces ember.

Kivételes a helyzetem,mert manapság sok gyermek szülei elváltak.Az én szüleim nem váltak el, és azt hiszem nem is fognak:))
A szüleimre felnézek, mert szerintem tökéletesen beilleszkedtek az életbe, és szeretik egymást.Ha felnőtt leszek olyan szeretnék lenni mint ők.

Olvasói hozzászólások nélkül
8. Johann: megjegyzés2003-02-28 16:42
Kedves Petra! Ledves lány vagy, folytasd a naplód, kíváncsi vagyok rá. Én is szeretem a macskákat! Üdvözöl: Johann

7. [tulajdonos]: Válaszok2003-02-28 12:06
Nem akarna valaki reagálni az eddig leírtakra?
Nem vagyok az a türelmetlen típus,de azért egy jó szót, vagy egy kritikát szívesen fogadnék:))


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!




Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-28 13:04       ÚJ bírálandokk-PRóZA: Valyon László Kerti törpék
2026-06-28 12:33   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-28 12:31   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-28 10:54   új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 10:32   új fórumbejegyzés: Tamási József
2026-06-28 10:24   új fórumbejegyzés: Farkas György
2026-06-28 10:10   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 10:08   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 09:42   Új fórumbejegyzés: Mórotz Krisztina
2026-06-28 09:26   Új fórumbejegyzés: Veres Mária