DOKK - inyezsevókIldi


 
2856 szerző 39914 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Debreczeny György: szeret-e engem az a lány
Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

DOKK_FAQ 3 órája
Zima István 4 órája
Veres Mária 8 órája
Tamási József 8 órája
Debreczeny György 9 órája
Pintér Ferenc 10 órája
Szőke Imre 10 órája
Valyon László 10 órája
Bátai Tibor 10 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 11 órája
Nagyító 13 órája
Francesco de Orellana 17 órája
Szilasi Katalin 1 napja
Doktor Virág 2 napja
Horváth Tivadar 2 napja
Burai Katalin 4 napja
Ötvös Németh Edit 5 napja
Ur Attila 5 napja
Bak Rita 6 napja
Mórotz Krisztina 7 napja
FRISS NAPLÓK

 Macska 1 órája
Conquistadores 19 órája
Tiszta gyermekek naplója 1 napja
szilvakék 3 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 4 napja
Hetedíziglen 6 napja
ELKÉPZELHETŐ 6 napja
Baltazar 10 napja
Minimal Planet 10 napja
négysorosok 10 napja
Janus naplója 12 napja
Gyurcsi 12 napja
az univerzum szélén 13 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 13 napja
Etzel Mark Bartfelder 16 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK
  inyezsevókIldi


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!

17.
2019.06.03 00:59Vezsenyi Ildikó -- még

Válasz erreJa, és még valami.

Nem mondtam senkinek, hogy lájkolja.

Csak megosztottam.

Szegények meg, azt se tudom kicsodák konkrétan, semmit nem

tudtak arról, hogy ez, nem egy, jó vers.

Hát!

Így jártak! ;-)


16.
2019.06.03 00:34Vezsenyi Ildikó -- re: meo | ha landzsa jav.

Válasz erre
Előzmény
A "szegényes", nem vonatkozik, Rád.

Ez kijelentés, s nem kérdés. :-)


15.
2019.06.03 00:33Vezsenyi Ildikó -- re: meo | ha landzsa

Válasz erre
Előzmény
A "szegényes", nem vonatkozik, Rád? :-)

Egyáltalán nem!
A fenti posztra érkezett válaszok: Vezsenyi Ildikó


14.
2019.06.03 00:30Vezsenyi Ildikó -- re: meo | ha landzsa

Válasz erreNem volt az pedig.
De nem is vártam mást, egyébként. :-)
Csak ez a sok, tévedés, meg "szegényes" szerkesztői magatartás veri ki a biztosítékomat, olykor.






13.
2019.06.03 00:22Fűri Mária - szerki -- re: meo | ha landzsa

Válasz erre
Előzmény
Nálam is múlt.
Úgy tűnt nekem, hogy bosszantásnak szánod. :)
A fenti posztra érkezett válaszok: Vezsenyi Ildikó


12.
2019.06.03 00:06Vezsenyi Ildikó -- re: meo | ha landzsa

Válasz erre
Előzmény
Annyi baj legyen!
Nekem igen, és jól érzem magam tőle.
Remélem te is a nemeddel! ? :-)
A fenti posztra érkezett válaszok: Fűri Mária - szerki


11.
2019.06.02 23:13Ilies Renáta - szerki -- meo | ha landzsa

Válasz erreNekem nem.
A fenti posztra érkezett válaszok: Vezsenyi Ildikó


10.
2019.05.31 17:34Vezsenyi Ildikó -- re: meo | ha landzsa

Válasz erre
Előzmény
én picit bibliai hangulatúnak érzem, mindegy :-)

Köszönöm a véleményed!


9.
2019.05.31 15:00Fűri Mária - szerki -- meo | ha landzsa

Válasz erreVicces
A fenti posztra érkezett válaszok: Vezsenyi Ildikó


8.
2018.09.21 09:25inyezsevókIldi -- re: meo | jav.

Válasz erre
Előzmény
az időtájt, abban nélkül


7.
2018.09.21 09:21inyezsevókIldi -- re: meo | kétbék

Válasz erre
Előzmény
Kedves Máté!

Ne haragudjon! Csak, most vettem észre a kérését. Annyira sajnálom! :-( Ha, még érdekli, igazából az történt, hogy jelzőket fokoztam, így a hosszú b-ék felhalmozódtak a versben, s beállítottam őket "díszítő sorba", egy hirtelen ötlet alapján, s így, a "tömegük" adta a címet, is. Talán, így próbáltam az egyszerű gondolatokat költeménnyé tenni. Lehet, az is hozzájárult, hogy abban az időtájt tanultam a képversekről.

Örültem a szerencsének! :-)
A fenti posztra érkezett válaszok: inyezsevókIldi


6.
2018.08.12 01:48Bájer Máté - szerki -- meo | kétbék

Válasz erreKedves Ildikó! Nem értem a tördelést. Sem a címet. Segítene visszafűzni?
A fenti posztra érkezett válaszok: inyezsevókIldi


5.
2018.08.06 11:23inyezsevókIldi -- re: meo | kétbék

Válasz erre
Előzmény
Kedves Miklós! Imádlak! Az volt az eredeti nagybetűs szó.

Mivel aláhúzott lett a piros vonallal (nem mintha számítana), megnéztem mit javasol.
S lecseréltem arra.
S látod? Így is működik! :-))

Még egyszer tehát:

kétbék szarkazmussal

Ahogy öregszem
fogynak a figyelmi egységeim.
S ami megmaradt belőlük
azokat legalább, jól osztom be.
Ilyen lettem.
Lazább: Mint akasztott; esemény után.
Feledékenyebb: Ki vagy te?
Boldogabb: Nem tartozik rád.

Egyébként meg; NYASGEM!


:-)))




4.
2018.08.06 10:22Várkonyi Miklós -- re: meo | kétbék

Válasz erre
Előzmény
Ezt a szöveget többszörösen is szellemesnek találom. Jobb lett szerintem a cím ezzel a kis bővítéssel, amely áttételesen kapcsolódik a csupa-nagybetűs, ing vagy blúz vásárlása során kiemelten fontos személyes adathoz. Amúgy ugyanezt a nagybetűs szót én takarékosabban is el tudnám képzelni: három betűt meghagyok, hármat kiveszek, egyet meghagyok, egyet kiveszek - a többi már maradhat. És nem tartom közhelyesnek.
A fenti posztra érkezett válaszok: inyezsevókIldi


3.
2018.08.06 10:10Vezsenyi Ildikó -- re: meo | kétbék

Válasz erre
Előzmény

kétbék szarkazmussal

Ahogy öregszem
fogynak a figyelmi egységeim.
S ami megmaradt belőlük
azokat legalább, jól osztom be.
Ilyen lettem.
Lazább. Mint akasztott; esemény után.
Felelőtlenebb. Ne kérdezz, felesleg.
Feledékenyebb. Ki vagy te?
Boldogabb. Nem tartozik rád.

Egyébként meg; NYAKBŐSÉGEM!

Még mindig közhelyes?
A fenti posztra érkezett válaszok: Várkonyi Miklós


2.
2018.08.05 21:17inyezsevókIldi -- re: meo | kétbék

Válasz erre
Előzmény
Köszönöm a meo-t!

ókIldi


1.
2018.08.05 14:51Papp-Für János - szerki -- meo | kétbék

Válasz erreNem lenne ez rossz, de sajnos elmegy a közhelyes megállapítások irányába, ami nem is lenne önmagában baj, mert a közhely azért közhely mert igaz és lehet azokat jól is alkalmazni...

pfj
A fenti posztra érkezett válaszok: inyezsevókIldi, Vezsenyi Ildikó



0

Kedvenc versek

Egyelőre a lista üres. Bővíteni a listát az egyes versek olvasásakor lehet.
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-27 01:23   Napló: Macska
2026-06-27 01:05   Napló: Macska
2026-06-27 00:29   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-26 22:57       ÚJ bírálandokk-PRóZA: Veres Mária Éhes Miron (javítva)
2026-06-26 22:24   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-26 18:53   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 18:51   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 18:30   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 18:30   új fórumbejegyzés: Veres Mária
2026-06-26 18:29   új fórumbejegyzés: Veres Mária