DOKK - Dávid Ádám Zoltán


 
2856 szerző 39912 verse
dokk.hu irodalmi kikötő :: alapítva 2000-ben
Bejelentkezés
Dávid Ádám Zoltán
KIEMELT AJÁNLATUNK

Demény Péter
  Egy fehér papírlap
Új maradandokkok

Szőke Imre: Öregút
Bátai Tibor: Ébredező (2.0)
Türjei Zoltán: Magamból téglákat égetek
Jusztin-Horváth Dorottya: Tenger
Szilasi Katalin: "Valahol Európában" - 2026(jav.)
Francesco de Orellana: én oda fel nem megyek
Tamási József: jelolvasás
Francesco de Orellana: két lábbal ülök a szélén (áramvonalasított verzió)
Karaffa Gyula: Korán
Tamási József: error
Prózák

Zima István: A megszokott színek(2.)
Molnár Attila: Tibitebitangó (jav.)
Zima István: A másik is
Pintér Ferenc: 230 éves a láthatatlan kéz
Béla Péter: GASZTROMÁK
Szilasi Katalin: Gondolatban
Péter Béla: Halál a kukoricásban
Péter Béla: Tüzérrózsi, Mozi!
Pintér Ferenc: Asszisztens akarok lenni (Állásinterjú)
Pintér Ferenc: Billy és a rózsapatron (A westernfilmről)
FRISS FÓRUMOK

Bátai Tibor 5 órája
DOKK_FAQ 7 órája
Zima István 7 órája
Szilasi Katalin 13 órája
Jusztin-Horváth Dorottya 1 napja
Tamási József 1 napja
Doktor Virág 1 napja
Horváth Tivadar 1 napja
Debreczeny György 1 napja
Veres Mária 1 napja
Burai Katalin 3 napja
Ötvös Németh Edit 4 napja
Ur Attila 4 napja
Valyon László 5 napja
Bak Rita 5 napja
Mórotz Krisztina 6 napja
Francesco de Orellana 6 napja
Szakállas Zsolt 6 napja
Szőke Imre 7 napja
Pintér Ferenc 8 napja
FRISS NAPLÓK

 Tiszta gyermekek naplója 21 órája
szilvakék 2 napja
A SZERKESZTŐSÉGI FŐEMLŐS 3 napja
Hetedíziglen 5 napja
ELKÉPZELHETŐ 5 napja
Baltazar 9 napja
Minimal Planet 9 napja
négysorosok 9 napja
Janus naplója 11 napja
Gyurcsi 11 napja
Macska 12 napja
az univerzum szélén 12 napja
Párbeszéd a DOKK jövőjéről 12 napja
Etzel Mark Bartfelder 15 napja
Metz-Művek 15 napja
BECENÉV LEFOGLALÁSA
VERSKERESő

Részlet a versből:
SZERZőKERESő

Szerző névrészletre:
FÓRUMKERESő

Szövegrészlet:
FOTÓK
  Dávid Ádám Zoltán


Hozzászólást csakis azonosított felhasználók írhatnak.
Kérjük, hogy jelentkezzen be az azonosításhoz!

26.
2006.04.04 09:30Domokos Renáta -- Forró nyári este

Válasz erre
Előzmény
Szia!
Még mindig a versed hatása alatt vagyok, annyira szép és olyan kifejezhetetlenül és elmondhatatlanul csodálatos


25.
2005.06.20 12:25Ginsberg -- Hol vagy

Válasz erre
Előzmény

Azóta sem írsz semmit.
Pedig nem úgy indúlt hogy így lesz vége...
De azért jó nyarat, üdülést, tanulást, meg minden.



24.
2005.06.13 16:53Ovlachi Alíz -- re: bocsika

Válasz erre
Előzmény
Téged még meghat az ilyesmi??! Látszik, hogy még csak 2. éves vagy...
Azér' ne tanulj már olyan sokat, nem kell mindenben strébernek lenni.
Elnyomja a kreativitást...:-)


23.
2005.06.12 22:03ádámka -- bocsika

Válasz erre
Előzmény
Kedves "ronda banya"!

Valóban láttam egy kedves anyukát, egy tüneményes kisgyerkõccel az oldalán, de ha jól emlékszem, nem mutatkozott be, s ott volt vagy 8 ismerõsöm, akikkel mind egyszerre próbáltam kommunikálni, úh. ha nem bánod, kicsit még mélyíthetnénk még ezt az összefutást, persze ha van kedved hozzá. de nem most - holnap vizsga...
A fenti posztra érkezett válaszok: Ovlachi Alíz


22.
2005.06.10 17:42Ovlachi Alíz -- re: navégre

Válasz erre
Előzmény
De összefutottunk... Habár az a kérdés, hogy mit értesz te "összefutás" alatt?
Én láttalak, te láttál, következésképpen MI LÁTTUK EGYMÁST.
Még gratuláltam is, vagy mi a manót nyögtem távozóban...
Tudod, az a ronda banya a férjével, meg egy szõke kislánnyal. Az voltam én.


21.
2005.06.09 18:34ádámka -- navégre

Válasz erre
Előzmény
Kedves Alíz néni!

El tudom képzelni, milyen szerencsétlenül ültem ott, de azt nem tudod elképzelni, milyen dühös voltam, h. nem futottunk össze aznap.

Ezen sürgõsen változtatnunk kell!

Csütörtökig vizsgázom, de utána szeptember közepéig szabad vagyok...

További egyeztetésért kérem tárcsázza a legolasz@mailbox.hu címet!

A fenti posztra érkezett válaszok: Ovlachi Alíz


20.
2005.06.09 14:31Ovlachi Alíz -- csak úgy

Válasz erre
Előzmény
Szia, Ádámka, hát te verseket is írsz? Mi a manó?
Gratulálok az elsõ díjhoz az Andersenen, jogos volt.
Aranyos voltál, mikor felolvasták a mesédet, pont olyan zavarban voltál, mint én, a dicsõséget még szokni kell, úgy látszik!
Na majd a Nobelen már csípõbõl menni fog a poker-arc, igaz?


19.
2005.05.16 11:56ismerszésismerlek -- bocs

Válasz erre
Előzmény
Bár köde az ismertségnek elfed elõled
Ne hidd, hogy valaha félhetnék tetõled
Maradjon arcom csupán kezem nyomán nyom...


18.
2005.05.15 16:12rennt -- ejha

Válasz erre
Előzmény
Ginsbergnek:

bocs, hogy beszívtam ködbõl - nagyon szamár vagyok - majd írok

ismeretlen arcnak:

Nemtom ki vagy, de örülök, h. már mást is olvastál.
ha tudod az emilemet is, írj csak nyugodtan oda is.


17.
2005.05.15 11:26ismerszésismerlek -- Forró nyári este

Válasz erre
Előzmény
Szia Ádi!

Ezeken kívül már más verseidet is olvastam, nem voltam nagyon oda azokért. A Víztükörkép nekem spec. nem annyirs tetszik, a Föltámadott a tenger még kevésbé. De a Forró nyári estével felülmúltad önmagad. Tényleg nagyon jó - legalábbis nekem nagyon bejön, bárki bármit mond.


16.
2004.10.20 17:46Mi a pálya ?... -- Forró nyári este

Válasz erre
Előzmény
Mivan véled vaze ?
Nagyon eltüntél , mint szürke köd a szamárban ...
Várom jelentkezésedet !

Ginsberg


15.
2004.10.03 13:33 Ginsber ( er ) -- A megtámadott tenger

Válasz erre
Előzmény
Ahogy kérted , jelentkeztem a még élõ címeden , és remélem hogy reagálsz reá .
Szevasz !


14.
2004.09.30 23:08Rennt Ábel, alias Dávid Ádám -- re: Tehéntõgyek

Válasz erre
Előzmény
köszi a bókokat, kedves Ginsberg(er), bár még mindig gõzöm sincs, hogy ki a kánya méltatja verseimet. Az emilem még él, ha gondolod, jelentkezz. üdv


13.
2004.09.30 16:31Ginsberg -- Tehént?gyek

Válasz erre
Előzmény

Kurva fasza vers .
Az egyik legokésabb amit itt a DOKKon volt szerencsém olvasni .
A fenti posztra érkezett válaszok: Rennt Ábel, alias Dávid Ádám


12.
2004.09.03 01:07Rennt Ábel, alias Dávid Ádám -- re: Szabadesés

Válasz erre
Előzmény
Kedves RKI!

Elõször is köszönöm szívélyes szavait. Jól esnek az otromba rágalmak után (6-7), melyeket nem barátaim, még csak nem is ismerõseim írtak, hanem netbetyárok, gondolom én. Amint viszont az 5. üzenetben Ginsberger úrnak/hölgynek felajánlottam, az Önre is áll - szívesen venném, ha monogramm helyett teljes nevét megtudhatnám - akár az e-mailcímemre is írhat.
Kétszeres köszönettel: D.Á.


11.
2004.09.02 15:45Lelkes Miklós -- Szabadesés

Válasz erre
Előzmény
"Szabadesés" címü verse nagyon tetszett, két lényeges vonása: új, merész költöi képek és öszinteség.Hasonlóan jó a "Forró nyári este", szerintem ugyanilyen okok miatt.Mindkét jó költöi tulajdonsága, ha továbbra is ír majd, még fejlödni fog.A "Tehéntögyek"-röl nem merek véleményt mondani, ez nekem kicsit "túl merész" vers és nem vagyok
bizonyos benne, hogy jó irányt jelez, persze, az is lehet, hogy én vagyok
kissé konzervatív.Nos, ha konzervatív vagyok is, annyit bizonyosnak érzek, hogy csak kissé...Szívélyes üdvözlettel: Lelkes Miklós


10.
2004.09.02 01:01R.K.I. -- Szabadesés

Válasz erre
Előzmény
Furcsa stílusú ismerõsei-barátai vannak... Pedig a versei jók, szerintem. Azt hiszem, Ön jobb verselõ, mint amilyen levélírók a barátai.
Barátsággal: RKI
A fenti posztra érkezett válaszok: Rennt Ábel, alias Dávid Ádám


9.
2004.08.28 18:28Lelkes Miklós -- Víztükörkép

Válasz erre
Előzmény
Érdekes vers, elgondolkoztató.Más költeményeit is szívesen olvasnám a DOKK-on!


8.
2004.08.03 18:28Balázs Laca -- Szar vagy!

Válasz erre
Előzmény
Te mirõl beszélsz rENNT?
Kinquci egy vidéki talpas paraszt,
de remélem már jól megbasztad!
INkább dugjál, mint írjál

"Odabaszok, odaszólok"
nád veri a fasor
ban álnak a faszok


2004.aug.03
Balázs László


7.
2004.08.03 18:17Én -- Víztükörkép

Válasz erre
Előzmény
Te hülye béna! Nem tudsz verset sem írni. Inkább árulj a Mekiben!


6.
2004.08.03 03:40rennt ábel alias a szerz? -- Víztükörkép

Válasz erre
Előzmény
Tisztelt Ginsberger úr/hölgy!

Kit tisztelhetek eme "erõs középmezõnyös" kritika írójában?

Ha ez szigorúan titkos, akkor a legolasz@mailbox.hu címen is szívesen veszem annak a személynek a nevét, aki néhány sorra méltatta versikémet!

üdv


5.
2004.07.29 09:56Ginsberger -- Víztükörkép

Válasz erre
Előzmény

Rendben van a vers , fõleg az uccsó verszak jön be .
A többi csiszolható , de igy sem rossz .
erõs középmezõnyös .


4.
2004.06.17 00:32Elégedett humanista -- A dolgok szaporodnak.

Válasz erre
Előzmény
Na mi van Cimbora?!

Látom nyomulsz a Campusban! Nagyon helyes! Kellett már egy kis friss vérvonal.

Üdv!


3.
2004.04.29 23:14rennt ábel -- nono

Válasz erre
Előzmény
odabaszni odabaszok, de a cica nem fasságokat írt, ezt helyette is kikérem neki, vagy mi...


2.
2004.04.29 10:35Fert?tlenített remete -- Bassz oda, Ádám!!

Válasz erre
Előzmény
Szerbusz, Cimbora!!

Hallom mész limerickezni. Hát az jó, mert ÉN nem érek rá, úgyhogy mutasd meg nekik helyettem is, mi is a magyar virtus!!

Üdvözöl: a te egyetlen barátod

Ja, és "Kinquci"; rábasztál cica, mindenki olvassa a faszságaidat!!!



0 25

Kedvenc versek

1 Pálinkás Imre: Eszmélés /átdolgozott változat/
Mások kedvenc versei

2026-03-30 15:49 ŐK
2025-06-02 18:30 Jók
2024-05-30 08:23 l
2024-01-06 21:31 Sokadik
2023-07-15 16:45 Kosztolányi M. szerint
2023-07-10 12:57 Genovéva ajánlása
2022-10-13 10:07 lilis
2022-05-13 09:03 lili
2021-11-05 08:42 lista
2020-11-27 16:47 Kedvenc verseim
ÚJDONSÁGOK a dokkon

2026-06-26 01:01   új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-25 23:14   Új fórumbejegyzés: Bátai Tibor
2026-06-25 22:28   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-25 22:23   Új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-25 21:01   új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-25 19:44   új fórumbejegyzés: DOKK_FAQ
2026-06-25 16:46   új fórumbejegyzés: Szilasi Katalin
2026-06-25 16:27   Új fórumbejegyzés: Zima István
2026-06-25 12:47   új fórumbejegyzés: Szilasi Katalin
2026-06-25 08:58   Napló: Tiszta gyermekek naplója